آثار و نشان های آبشار دردفینه یابی و گنج یابی | WATERFALL

آثار و نشان های آبشار دردفینه یابی

felezyabkerman آثار و نشانه دفینه , , , , , , , , , , , , , ,

آثار و نشان های آبشار دردفینه یابی

آبشار ها مکان های مناسبی جهت پنهان کردن اشیا قیمتی در قدیم بوده است زیرا جای آبشار ثابت است و تغییر زیادی نمی پذیرد و همچنین دارای درز و شکاف های زیادی جهت پنهان کردن اشیا دارد به همین علت آثار و نشان های آبشار دردفینه یابی را بعضا مشاهده می کنیم. معمولا  اشیا را در بیرون از آبشار قرار دارند و بر اساس تجربه ها بین ۳۰ تا ۱۵۰ قدمی آبشار اشیا را بیشتر پنهان کرده اند. اگر محل دفن اشیا  بر روی صخره باشد به احتمال زیاد در محل اختفا تصویری هک شده یا به صورتی تصویر سازی شده باشد.

معمولا تصویری که در اطراف آبشار مشاهده می شود ماهی بوده زیرا که ماهی اولین نمادی است که با آب در ارتباط می باشد. تصویر ماهی ترسیم شده باید به صورت کارشناسی مورد بحث قرار گیرد تا محل دفینه به صورت دقیق مشخص گردد. آبشار به دلیل محیط سرسبز و جنگلی و داشتن حفره و … محل بسیار مناسبی برای اختفا است.

آثار و نشان های آبشار دردفینه یابی
abshar

آثار و نشان های آبشار دردفینه یابی

در مواجهه با این نماد و نشانه ها در هنگام کاوش دفینه باید بسیار دقت کنید چرا که معمولا به دلایل برخورد آب با سطح سنگ نماد ها و نشانه به مرور زمان کمرنگ می شوند پس باید در تفسیر این نماد ها دقت لازم را به خرج دهید. معمولا نماد هایی که در این گونه اماکن استفاده می شود علامت هایی نظیر آبزیان مانند : ماهی ها، کوسه و نهنگ و وسیله هایی مانند کشتی و قایق استفاده می شود و باید در نظر داشته باشید که این نماد ها معمولا دارای یک سری نشانه های مکمل هستند.

و شما باید پس از بررسی دقیق اولیه نماد شکل آن را متوجه شوید سپس بر اساس آن به دنبال نماد مکمل بگردید. اگر نماد شما قایق یا کشتی یا سایر ابزار های ساخته شده به دست انسان بود باید در جهت سمت کشتی به جلو حرکت کنید اگر وسیله درون آب بود باید تعداد موج های آن را بشمارید و به اندازه ۲ برابر آن در جهت کشتی به جلو بروید. اگر نماد شما از آبزیان تشکیل شده بود باید به شکل قوس شکم و کمر آن و جهت دم آن توجه کنید و با توجه به شکل ظاهری آن خلاف یا به جهت آن حرکت کنید.

به طور کلی تفاسیر موجود برای این نماد ها دارای اشکالات و ایرادات زیادی است و برای اطلاع از تفسیر دقیق این نماد حتما باید از یک کارشناس دفینه و مفسر آثار و نماد و نشانه های دفینه در محل استفاده کنید تا بتوانید به دقیق ترین صورت ممکن از معانی نماد های خود باخبر شوید.

آثار و نشان های آبشار دردفینه
abshar

جهت تفسیر انواع نماد و نشانه و خرید انواع دستگاه های گنج یاب و طلایاب حرفه ای با شماره های ۰۹۹۱۷۵۷۹۰۳۰ و ۰۹۹۱۷۵۷۹۰۲۰ تماس بگیرید.

شاید دوست داشته باشید:

نشانه انگور

نشانه انگور و خوشه انگور در کاوش، دفینه یابی و گنج یابی

نشانه انگور و خوشه انگور در کاوش، دفینه یابی و گنج یابی نشانه انگور در کاوش و دفینه یابی بیشتر به معنای قبر پادشاه یا ملکه است و همچنین وجود الماس ،سنگ قیمتی و طلا و جواهرات خوشه انگور ثروت را نشان می دهد و یکی از علائم جذاب  به شمار می رود لذا نباید […]

نشانه گل

نشانه گل در دفینه یابی و گنج یابی

نشانه گل در فرهنگ های مختلف دارای معنای معتدد بوده و قبل از کاوش باید حتما فرهنگ مردم گذشته آن منطقه را دقیق مطالعه کنید و سپس به تفسیر نشانه گل بپردازید. نشانه گل در ایران نشانه گل یا نماد گل در ایران بیشتر بر وجود قبرستان دلالت دارد و اطراف این نشانه باید به […]

نماد شمشیر

نماد شمشیر در دفینه یابی

نماد شمشیر یکی از نماد هایی است که در دوره های مختلف از آن جهت نشان کردن یا راهنمایی کردن به سمت جایی و غیره استفاده شده است که در ادامه به بررسی آن خواهیم پرداخت. تاریخچه شمشیر شمشیر سلاحی سرد است که تیغه ای بلند و تیز به همراه یک دسته است.از تاریخ دقیق […]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button