بهترین فلزیاب برای کودکان و نوجوانان

بهترین فلزیاب برای کودکان

felezyabkerman مقالات فلزیاب , , , , , , , , , , , , ,

بهترین فلزیاب برای کودکان و نوجوانان 

تشخیص فلز یک سرگرمی عالی است که می تواند توسط تمام اعضای خانواده شما در تمام سنین مورد استفاده قرار گیرد. زمانی که بهترین فلزیاب کودکان را میخواهید انتخاب کنید ، بازار تا حدی با انتخاب پر می‌شود . اگر تجربه کمی برای کاوش خود داشته باشید , گرفتن تصمیم آگاهانه در مورد فلزیابی که میخواهید انتخاب کنید , در واقع کار می‌کند و به کودک شما فرصت پیدا کردن مقداری فلز می‌دهد .

بهترین فلزیاب برای کودکان و نوجوانان

مهم است که توجه داشته باشیم که ما فقط دستگاه های ” واقعی ” را در لیست فلزیاب بررسی می‌کنیم ، بنابراین در حالی که اسباب‌بازی‌ها می‌توانند به طور خاص برای کودکان کم‌سن و سال سرگرم‌کننده باشند ، اساسا زمانی که برای تشخیص فلز استفاده می‌شوند ، بی‌فایده هستند .

فلزیاب Bounty Hunter Junior

فلزیاب Bounty Hunter Junior کاملا قابل تنظیم است که به این معنی است که نسبت به سن کودک شما میتواند کارایی آسانی را از خود ارائه دهد. این توانایی برای هدفگیری سکه ها است و همراه با راهنمای بسیار آسان برای پیگیری است. مانند دستگاه های کاوشگر فریبنده برای بزرگسالان طراحی شده است که برای جوانان محکم و پایدار است. حذف زباله های قابل تنظیم به خوبی کار می کند و باعث خستگی می شود، در حالی که طراحی ارگونومیک باعث می شود کاوش راحت و روزمره لذت بخش باشد.

بهترین فلزیاب برای کودکان
بهترین فلزیاب برای کودکان

مزایا

 • دستورالعمل عالی
 • طراحی ارگونومیک
 • قابلیت های عمیق
 • به صورت معقولانه قیمت گذاری شده
 • طول قابل تنظیم

معایب

 • سیم های محافظتی که از طریق شفت عبور می کنند

فلزیاب Ground EFX MC1

این فلزیاب مناسب کودکان است و دارای مقاومت بالایی می باشد تا از ضربه احتمالی سالم بماند. این فلزیاب از نظر عمق  ( اطلاعات بیشتر در مورد عمق فلزیاب ) برای اشیاء بزرگتر خوب عمل می کند و این واحد را می‌توان با توجه به طول , برای انواع مختلف طول تنظیم کرد .

بهترین فلزیاب برای کودکان
بهترین فلزیاب برای کودکان

مزایا

 • مقاومت بالا ، طراحی شده برای مقاومت در برابر بودن در اطراف
 • طرح سبز روشن
 • قابلیت های عمیق
 • به خوبی در ساحل کار می کند

معایب

 • موقعیت دسته نامناسب

فلزیاب Bounty Hunter Gold Digger

این دستگاه یک فلزیاب عالی برای کودکان است. این ویژگی های عمیق و قابل قبولی را برای سکه دارد . زمانی که کودک با صدای بلند و آهسته سیگنال هشدار آشنا می‌شود، آن‌ها با این دستگاه بسیار لذت خواهند برد و با امید به این که برخی از جواهرات گران بها را هدف قرار دهند!

آشکارساز ضد آب دارای جعبه الکترونیک است و دارای یک دسته قابل تنظیم است، و آن را مناسب برای بچه ها در تمام سنین و اندازه است.

بهترین فلزیاب برای کودکان
بهترین فلزیاب برای کودکان

مزایا

 • راحت
 • مونتاژ آسان (۱۰ دقیقه)
 • قابلیت های عمیق منطقی

معایب

 • هدفون های موجود ارزان قیمت هستند

مورد علاقه مصرف کننده (بر اساس فروش)

فلزیاب Minelab GO-FIND 60

فروش معمولا نشانگر خوبی از آشکارساز خوب است. آشکارسازهای فلزی به طور کلی به دلایل مناسب به فروش بالا می رسند. این که آیا شما به دنبال آشکارسازهای فلزی با نام تجاری جدید و یا مقرون به صرفه تر هستید. Minelab GO-FIND 60 یکی از محبوب ترین مدل های اخیر است و دلایل خوبی دارد. این پیچیده ترین دستگاه نیست ، ساخته شده برای استفاده آسان ، قابلیت حمل راحت و دسترسی است و مناسب برای به اشتراک گذاری با خانواده خود است.

اجازه ندهید رابط کاربری آسان آن شما را بترساند , بلکه به خوبی و گاهی حتی بهتر از سایر مدل‌های پیچیده‌تر عمل می‌کند . هنگام ساخت این دستگاه , حساسیت هدف و عمق آشکارساز مورد توجه قرار می‌گیرد . به طور باور نکردنی سبک و آسان است ، عملا هیچ مونتاژ مورد نیاز نیست و تمام کاری که باید انجام دهید این است که آن را روشن کنید و جستجوی گنج را شروع کنید . این یک صدا از ویژگی‌های شگفت‌انگیز دیگر دارد که ممکن است انتظار آن را داشته باشد , اما مقرون‌به‌صرفه و بدون دردسر است .

بهترین فلزیاب برای کودکان
بهترین فلزیاب برای کودکان

مزایا

 • مقرون به صرفه
 • ویژگی نور پس زمینه بسیار معروف

معایب

 • برای برخی افراد اندازه آن کوتاه است

فلزیاب Garrett AT Pro

فلزیاب Garrett AT Pro یک دستگاه متعادل و قدرتمند است که برای هر دو کاربر جدید و با تجربه تر، مناسب است. در قیمت ، حدود ۱۵۰۰ دلار ارزان تر از ATX است، اما همچنان برخی از قابلیت های باور نکردنی دستگاه گران تر را نشان می دهد. این دقیقا در عمق ۱۰ تا ۱۲ اینچ، دقیقا به طور دقیق خوانده می شود، کاملا زیر آب (از جمله آب شور) است و می تواند مواد خوب را از زباله ها را با سهولت تشخیص دهد.

برخی از معاملات شگفت انگیز با این دستگاه وجود دارد، از جمله بسته های حاوی pinpointer، کلاه، چاقو و سایر لوازم جانبی که ضروری برای شکار روزهای سرگرم کننده و موفق هستند.

بهترین فلزیاب برای کودکان
بهترین فلزیاب برای کودکان

پرسش های مهم در مورد خرید فلزیاب

بودجه شما چقدر است؟

مانند بسیاری از چیزها در زندگی ، خرید یک آشکارساز فلزی با درجه بالاتر باید بر اساس مبلغی که در دسترس شما قرار داده می شود، باشد. آشکارسازها به طور کلی در محدوده قیمت قرار می گیرند: ۱۷۵ تا ۳۰۰ دلار، ۳۰۰ تا ۶۰۰ دلار و غیره، بنابراین بودجه خود را تنظیم کنید و طبق آن خرید کنید .

اگر شما از نوع فردی هستید که همیشه جدیدترین و گران‌ترین ابزار را دارد ، پس بروید و ATX را بگیرید ، اگر شما بیشتر از هزینه خود نگهداری می‌کنید و هنوز هم مطمئن نیستید که آیا شکار یک سرگرمی برای شما است یا نه ، خرید مدل دوم یا سوم را در داخل برند در نظر بگیرید .

آیا دستگاه را با اعضای خانواده به اشتراک می گذارید؟

اگر پاسخ بله است و از طریق آشکارساز با فرزند، دختر، همسر یا شوهرتان لذت خواهید برد مهم است که وزن و اندازه خود را در نظر بگیرید. بسیاری از دستگاه ها در مکان های مختلف برای انطباق با استفاده از آن در مکان های مختلف تنظیم می شوند.

در کجا می توان از آشکارساز استفاده کرد؟

برای راحتی شما ما تجزیه و تحلیل فلزیاب را به دسته های خاصی برای طلا، سکه ها، زیر آب و غیره تقسیم کردیم. قبل از تصمیم گیری برای خرید مهم است که شما محیط زمین را در نظر بگیرید .

بهترین فلزیاب برای کودکان
بهترین فلزیاب برای کودکان

آیا شما در اطراف آب از فلزیاب استفاده می کنید؟

اگر مدت زمان تحقیقاتی را صرف کرده باشید متوجه خواهید شد که همه آشکارسازها ضد آب نیستند و بعضی از آنها روی شن و ماسه مرطوب آسیب میبینند . اگر شما در نزدیکی رودخانه ها و دریاچه ها زندگی می کنید و قصد دارید که در لبه آب شکار کنید، بیشتر فلزیاب ها ضد آب نیستند بنابراین فلزیابی انتخاب کنید که ضد آب باشد و بتوانید از آن در مناطق مرطوب استفاده نمایید .

چقدر تجربه دارید؟

همه ما باید از جایی شروع کنیم و اگر تجربه زیادی نداشته باشید , خوشحال خواهید شد که بسیاری از بهترین فلزیاب های با تنظیمات سریع را نشان می‌دهند . اکثریت , دستورالعمل‌های عالی و اغلب فیلم های آموزشی را ارائه خواهند کرد تا به شما کمک کنند که بیشتر دستگاه خود را از بشناسید .

چقدر سخت می‌گیرید ؟

با خودتان صادق باشید ، به احتمال زیاد این دستگاه در طول استفاده و همچنین در هنگام حمل و نقل مورد استفاده قرار خواهد گرفت اگر قصد دارید آن را چند روز بیرون یا شاید در تعطیلات انجام دهید . اغلب فلزیاب های که بالای ۲۰۰ دلار قیمت دارند ، ناهموار هستند .

ما امیدواریم که شما از بهترین بررسی های فلزیاب خود لذت ببرید و مهم نیست که چه میزان تجربه دارید .

شاید دوست داشته باشید:

گنج یاب پالسی ارزان

گنج یاب پالسی ارزان

گنج یاب پالسی ارزان گنج یاب های پالسی به دلیل توانایی و قدرت نفوذ آنها در اعماق بالا مورد توجه و علاقه کاوشگران تمام جهان و مخصوصا کاوشگران ایران قرار گرفته اند اما این گنج یاب های حرفه ای ارزان نبوده و دارای قیمت های بالایی هستند. در هنگام خرید دستگاه های گنج یاب باید […]

گنج یاب آنتنی ارزان

گنج یاب آنتنی ارزان

گنج یاب آنتنی ارزان گنج یاب های آنتنی دارای انواع مختلفی بوده و دارای قابلیت های بسیار خاص می باشند. از این دستگاه ها برای تعیین محل دقیق اهداف استفاده می کنند، به گونه ای که ابتدا با یک دستگاه شعاع زن و یک فلزیاب و یا گنج یاب معمولی قسمت حدودی دستگاه را مشخص […]

ردیاب دو نفره

ردیاب دو نفره

ردیاب دو نفره امروز در این مقاله شما را با یک دستگاه ردیاب دو نفره آشنا خواهیم کرد که به دلیل قدرت تشخیص، حساسیت عالی به انواع اهداف ارزشمند همانند طلا، کیفیت بالای ساخت و قیمت بسیار مناسب و ارزان توانسته به فروش بسیار بالایی دست یابد و از محبوبیت بالایی در بین کاوشگران حرفه […]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button