بهترین فلزیاب های ارزان قیمت

بهترین فلزیاب های ارزان قیمت

felezyabkerman مقالات فلزیاب , , , , , , , , , , , , , ,

بهترین فلزیاب های ارزان قیمت

با بودجه‌ای پایینی می‌خواهید بهترین فلزیاب را انتخاب کنید ؟ پس از آزمایش های گسترده با بیش از ۱۰ سال تجربه تشخیص فلز، انتخاب های ما Garrett ACE 200 است. آیا شما فقط با شروع کار خود و یا به دنبال یک دستگاه پشتیبان، ACE 200 انتخاب فوق العاده برای نیازهای شکار گنج است.

در این مقاله پنج تا از بهترین فلزیاب های ارزان قیمت را به صورت دقیق مورد بررسی قرار میدهیم . تشخیص فلز می‌تواند یک سرگرمی گران‌قیمت باشد و بعضی ماشین‌ها هزاران دلار هزینه دارند . اما خوشبختانه شما میتوانید ، دست خود را در تشخیص فلز با یک فلزیاب ارزان قیمت که کمتر از ۲۰۰ دلار هزینه دارد، امتحان کنید. در حالی که این ماشین‌ها همه ناقوس و سوت همتایان بسیار گران‌قیمت خود را نخواهند داشت ، آن‌ها برای کسب یک اکتشاف بزرگ کافی خواهند بود .

پیدا کردن آشکار ساز فلزی درست برای شما یک موضوع ذهنی است ، ممکن است یک یابنده را دوست داشته باشید که اصلا بدرد کار شما نیاید. در مورد انتخاب یک آشکارساز فلزی که دوست دارید، درست یا غلط وجود ندارد. فقط با هر آنچه که برای شما مناسب است، بروید . برای کمک به شما در انتخاب خود ، بیایید به مزایا و معایب هر یابنده نگاه کنیم .

بهترین فلزیاب های ارزان قیمت
بهترین فلزیاب های ارزان قیمت

فلزیاب Garrett Ace 200

ACE 200 دارای تمام ویژگی های ضروری شما در یک آشکارساز برای شروع کار در تلاش برای گنج است. این آشکارساز بخشی از آشکارسازهای سری Ace بسیار محبوب Garret است. Ace 200 یک نسخه به روز شده از Ace 150 آشکارساز شرکت است. این ویژگی های متعددی دارد که تجربه تشخیص آن را افزایش می دهد.

مزایا

این چهار تنظیم حساسیت دارد، که اگر شما در یک منطقه با کانی سازی زمین بسیار شکار هستید، مفید است. این همچنین می تواند کمک کند زمانی که دیگر تداخل های مجاور مانند خطوط برق وجود دارد. این آشکارساز دارای سه حالت جستجو است که به شما کمک می کند تا روی سکه ها و جواهرات را سنگین کنید، و دارای یک حالت تبعیض ناخواسته است که به شما اجازه می دهد تمام فلزات را شکار کنید. این یک نشانه عمق سکه است ، بنابراین شما خواهید دانست که چه نوع عمق دارید که با آن سر و کار دارید .

این شناسایی هدف های دیجیتال در مقیاس ۰ تا ۹۹ است که به شما در تصمیم گیری در مورد اینکه آیا می خواهید این سیگنال را حفاری کنید، به شما نشان می دهد که کدام نوع فلز شما را پیدا کرده اید، کمک می کند. صدای مدولاسیون پهنای پالس به شما یک صدای واضح تر می دهد که به شما کمک می کند اهداف را تشخیص دهید. سه تن صدای ( بالا , متوسط , پایین ) برای گفتن این که چه نوع فلزی پیدا کرده‌اید , وجود دارد .

بهترین فلزیاب های ارزان قیمت
بهترین فلزیاب های ارزان قیمت

مناسب برای کودکان و سالمندان

علاوه بر این ویژگی ها، برخی از اجزای دیگر نیز وجود دارد که این را یک آشکارساز بزرگ برای ربودن در این قیمت می کند. این سبک وزن به کمتر از ۳ پوند است، که یک معامله بزرگ است اگر شما در حال رفتن به شکار تمام روز باشید . داشتن یک دستگاه سبک تر، شما را از داشتن اسلحه سنگین در روز بعد جلوگیری خواهد کرد. اگر چه ممکن است آن را شبیه نباشد، اگر شما مقدار زیادی آن را انجام دهید، تشخیص فلز می تواند از لحاظ جسمی سخت باشد. طول Ace 200 قابل تنظیم از ۴۲ اینچ تا ۵۱ اینچ است که به این معنی است که این آشکارساز برای شما مهم نیست که چه قد شما است – مناسب برای بچه ها و بزرگسالان به طور یکسان!

معایب

بزرگترین دغدغه این دستگاه این است که تعادل زمین قابل تنظیم یا تعیین دقیق الکترونیک را ندارد. تعادل زمین برای داشتن هر جایی که کانی‌سازی سنگین در خاک وجود دارد بسیار عالی است . اما برای شروع تشخیص فلز، شما می توانید بدون آن در اکثر نقاط که شما حفاری می کنید خوب باشید. تعادل زمین یک ویژگی است که نباید در یک آشکارساز فلزی انتظار داشته باشید که هزینه کمتر از ۲۰۰ دلار باشد.

فلزیاب Fisher F11

فیشر F11 یکی از آشکارسازهای سری محبوب F شرکت است که با داشتن سرعت بهبود بسیار بالا شناخته شده است. این مسعله زمانی اهمیت دارد که در حال حفاری در مناطقی هستید که اهداف زیادی دارید ، هم خوب و هم بد . سرعت بازیابی به شما کمک می کند تا سیگنال های جداگانه ای را از بین ببرید و یک سکه را از دست ندهید چون ردیاب شما به اندازه کافی گره خورده‌است و نمی‌توانید به موقع خود را بازیابی کنید تا بدانید که هدف دیگری نیز وجود دارد. اما سرعت بازیابی تنها یکی از ویژگی‌های کیفی در مورد این دستگاه است .

مزایا

شما می توانید این آشکارساز تمام روز را بچرخانید و روز بعد برای شکار دیگری به دلیل اینکه سبک وزن است، از خواب بیدار شوید. این تنها وزن ۲٫۳ پوند است. دارای سه حالت شکار – جواهرات، سکه و مصنوعات است. شناسایی هدف ۹ بعدی بصری باعث صرفه جویی در وقت و ناامیدی شما خواهد شد. این به شما کمک می کند تا سیگنال های ناخواسته را از بین ببرید و شما می توانید اهدافی را که احتمالا به هر حال نمی خواهید، مانند پیچ ها و زباله ها بکشید، منتقل کنید.

بهترین فلزیاب های ارزان قیمت
بهترین فلزیاب های ارزان قیمت

این آشکارساز دارای شناسه صوتی چهار تون است، و به شما یک روش سریع و آسان برای تشخیص فلزات می دهد. کنترل حساسیت شش سطوح مختلف را ارائه می دهد، در صورت برخورد با مواد معدنی خاک و هر چیز دیگری، مانند خطوط برق، که ممکن است با تلاش های جستجو تداخل ایجاد کند، کنترل بیشتری را به شما می دهد.

معایب

چیزی که من در مورد آن دیوانه نیستم ، کویل ۷ اینچی است . با تمام ویژگی‌هایی که این آشکارساز پیشنهاد می‌کند ، اگر این سیم‌پیچ بزرگ‌تر می‌بود ، شماره یک انتخاب می‌شد . این به شما عمق بیشتری می‌دهد در حالی که جستجو می‌کند و شما قادر به دنبال کردن خواص سریع‌تر آن خواهید بود .

فلزیاب Minelab Go-Find 40

این رنگ آشکارساز کاربر پسند، سیگنال های آن را نشان می دهد تا نشان دهد که کدام نوع فلز شما پیدا کرده است. یک چراغ سبز نشان می دهد که شما به احتمال زیاد فلزات غیر آهن را پیدا کرده اید، این چیزی است که شما می خواهید وقتی که به دنبال اهداف خوب هستید. یک چراغ قرمز یک هدف آهن را نشان می دهد که شما احتمالا می خواهید به آن منتقل شود زیرا می تواند یک پیچ ساده باشد.

مزایا

این ردیابی اتوماتیک زمین است که به کاهش تداخل در زمین کمک می کند که به سیگنال های دروغین منجر می شود. وزن این فلزیاب در حدود ۲٫۳ پوند است، این آشکارساز بر روی بازوها آسان است. Go-Find 40 دارای یک کویل بزرگ ۱۰ اینچی است که کارهای سریع را از زمین هایی که جستجو می کنید انجام می دهد. جادوگران فناوری در آنجا دوست دارند که این آشکارساز دارای یک عملکرد بلوتوث است که به شما اجازه می دهد با استفاده از آشکارساز خود از گوشی خود استفاده کنید.

بهترین فلزیاب های ارزان قیمت
بهترین فلزیاب های ارزان قیمت

به علاوه، می توانید سکه ها را فقط با استفاده از تلفن خود با یک برنامه شناسایی کنید. شما می توانید با استفاده از برنامه، جایی که موارد خود را پیدا کرده اید، بتوانید در Google Maps بزرگنمایی کنید تا مکان دقیق برخی از بهترین نمایش های شما را پیدا کنید. به این ترتیب اگر شما همیشه می خواهید به دوباره به منطقه جستجو، شما دقیقا می دانید که در آن بروید. مثل داشتن یک نقشه گنجینه مدرن!

اگر به فناوری نرسیده اید، بسیاری از ویژگی های منحصر به فرد Go-Find 40 برای شما مهم نیستند. اکثر افزونه های گوشی هوشمند به شما کمک نمی کند سیگنال های بیشتری پیدا کنید، اما مطمئنا سرگرم کننده هستند!

معایب

یک گزینه برای این دستگاه این است که اگر چه کویل ضد آب ( اطلاعات بیشتر در مورد لوپ فلزیاب ) است ، جعبه کنترل نیست . این حتی ضد آب هم نیست ، که به این معنی است که شما می‌خواهید در اولین نگاه باران به داخل خانه برگردید .

فلزیاب White’s Coinmaster

این فلزیاب یک دستگاه با کیفیت است که نسبت به دیگر فلزیاب های هم رده خود از کیفیت بالایی برخوردار است.

مزایا

این حالت تبعیض کامل پنج گانه را دارد. این ویژگی سیگنال های مختلفی را برای اهداف شما پیدا می کند و به شما امکان می دهد که آنهایی را که میخواهید جستجو نکند را مسدود کنید. این یک کویل ۹ اینچی ضد آب دارد. این اندازه از کویل برای شناسایی متداول فلزی عالی خواهد بود و شما نیز عمق خوبی خواهید داشت.

بهترین فلزیاب های ارزان قیمت
بهترین فلزیاب های ارزان قیمت

شما می توانید خواندن عمق در صفحه نمایش خود را ببینید، بنابراین شما می دانید که تا چه حد شما باید حفاری برای کشف گنج خود را انجام دهید . جعبه کنترل ضد آب به این معنی است که شما می توانید در باران شکار کنید. این آشکارساز فقط ۲٫۵ پوند وزن دارد، بنابراین شما قادر خواهید بود با شکارهای پیشرفته با حداقل ناراحتی وارد شوید.

معایب

تنها نکته واقعی این دستگاه این است که تبعیض کاملا قدرتمند نیست زیرا آن را بر روی آشکارسازهای فلز ساخته شده توسط Garrett و فیشر است.

فلزیاب Tesoro Compadre

آشکارسازهای فلز Tesoro همیشه یک معامله خوب هستند. آنها به شما ویژگی های عالی را بدون زنگ و سوت دیگر ارائه می دهند، و به همین دلیل آنها می توانند قیمت های خود را پایین نگه دارند. این دستگاه بسیار خوب است که فوق العاده قدرتمند است.

مزایا

اول از همه، اگر فلزی در زمین وجود داشته باشد، آن را پیدا خواهد کرد – تا زمانی که در داخل ۶ اینچ یا بیشتر است. Tesoros آهنرباهای فلزی هستند و هر لحظه در مورد یافتن سیگنال ها، هرچیزی به اندازه دستگاه های گران قیمت است. Compadre از تبعیض Tesoro ED-180 برای کاهش سیگنال های ناخواسته در مناطق خالی استفاده می کند. این آشکارساز هنگامی که شما از آن استفاده می کنید مانند یک پرنور احساس می کند، زیرا وزن آن فقط بیش از ۲ پوند وزن دارد.

بهترین فلزیاب های ارزان قیمت
بهترین فلزیاب های ارزان قیمت

اگر از اینکه چگونه کارآیی برخی از آشکارسازهای فلزی را دشوار می کنید، به راحتی سادگی این دستگاه را دوست خواهید داشت. شما فقط آن را روشن کنید و بروید در اینجا یکی دیگر از ویژگی های برجسته Compadre است  ، گارانتی مادام العمر محدود. این یک معامله فوق العاده برای یک آشکارساز فلزی از این قیمت است.

معایب

یکی از واضح ترین چیزهایی که از Tesoro از دست رفته است یک صفحه نمایش است. من عاشق داشتن یک صفحه برای نگاه کردن به آن هستم – من دوست دارم یک سطح عمق را ببینم که نشان می‌دهد چقدر عمق دارد . با این وجود ، اگر اندازه عمق نداشته باشد ، فقدان بزرگی نیست زیرا به احتمال زیاد اهداف را بیش از ۶ اینچ عمق نخواهد داشت اگر شما می‌خواهید سیم‌پیچ ۵.۷۵ اینچی را انتخاب کنید . اما اگر شما نمی خواهید عمق را از دست بدهید، می توانید Compadre را با یک کویل ۸ اینچی برای همان قیمت دریافت کنید.

بهترین فلزیاب های ۲۰۱۹ را از کجا خریداری کنیم

شما می توانید برای خرید فلزیاب با امکانات بروز و جدید به فروشگاه فلزیاب شیراز و نمایندگی فلزیاب تهران مراجعه فرمایید یا با شماره ۰۹۹۱۷۳۳۹۲۰۰ تماس حاصل فرمایید.

شاید دوست داشته باشید:

گنج یاب پالسی ارزان

گنج یاب پالسی ارزان

گنج یاب پالسی ارزان گنج یاب های پالسی به دلیل توانایی و قدرت نفوذ آنها در اعماق بالا مورد توجه و علاقه کاوشگران تمام جهان و مخصوصا کاوشگران ایران قرار گرفته اند اما این گنج یاب های حرفه ای ارزان نبوده و دارای قیمت های بالایی هستند. در هنگام خرید دستگاه های گنج یاب باید […]

گنج یاب آنتنی ارزان

گنج یاب آنتنی ارزان

گنج یاب آنتنی ارزان گنج یاب های آنتنی دارای انواع مختلفی بوده و دارای قابلیت های بسیار خاص می باشند. از این دستگاه ها برای تعیین محل دقیق اهداف استفاده می کنند، به گونه ای که ابتدا با یک دستگاه شعاع زن و یک فلزیاب و یا گنج یاب معمولی قسمت حدودی دستگاه را مشخص […]

ردیاب دو نفره

ردیاب دو نفره

ردیاب دو نفره امروز در این مقاله شما را با یک دستگاه ردیاب دو نفره آشنا خواهیم کرد که به دلیل قدرت تشخیص، حساسیت عالی به انواع اهداف ارزشمند همانند طلا، کیفیت بالای ساخت و قیمت بسیار مناسب و ارزان توانسته به فروش بسیار بالایی دست یابد و از محبوبیت بالایی در بین کاوشگران حرفه […]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button