بهترین فلزیاب های دستی

بهترین فلزیاب های دستی

felezyabkerman مقالات فلزیاب , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

بهترین فلزیاب های دستی

در این راهنما ما نگاهی به بهترین فلزیاب های دستی برای تشخیص فلز می‌اندازیم . ما راحتی استفاده ، وزن ، تشخیص توانایی و هزینه برای ارائه توصیه‌های عالی خود را مقایسه کردیم . در ادامه ما را همراهی کنید تا اطلاعات بسیاری در مورد فلزیاب های دستی به دست بیاورید.

فلزیاب دستی چیست ؟

این یک دستگاه دستی است که وقتی نزدیک به یک هدف فلزی می شود بوق می زند. آنها مانند دیگر فلزیاب ها می باشند اما در فرم کوچک هستند.

چه کاری را انجام می دهد ؟

آن‌ها دستگاه های ساده‌ای هستند . آن‌ها محل دقیق کشف فلز را مشخص می‌کنند . یک فلزیاب هنگام حرکت به سمت هدف بوق می‌زند , اما سعی دارد محل دقیق نقطه کوچکی از طلا یا یک حلقه نازک را پیدا کند که در واقع در حال تغییر ماسه‌ها , خاک گلی و حرکت آب مشکل است . برخی از بهترین آشکارسازهای فلزی به سرعت به سمت هدف نزدیک‌تر می‌شوند , اما این دستگاه ها دارای ارزش بسیاری هستند . یک فلزیاب بدون برچسب قیمت زیادی به شما می‌دهد .

نحوه استفاده از فلزیاب های دستی

این فلزیاب ها دارای رابط کاربری بسیار آسانی هستند و تقریبا بیش از سه دکمه ندارند .

 • با دستگاه خود اسکن کنید تا صدایی که نشانه یک هدف است را بشنوید .
 • حفاری سوراخ
 • محل دقیق هدف را با دستگاه خود کاوش کنید
 • یافتن گنج
 • با دقت بالا توی کیسه گنج پیدا کن
 • پر کردن در سوراخ
 • تکرار

آیا به فلزیاب دستی نیاز دارید؟

نه، شما می توانید مقادیر زیادی از اهداف را بدون یک اشاره گر پیدا کنید، بنابراین اگر شما تازه قعالیت خود را در این زمینه شروع کرده اید، در مورد خرید یک مورد دیگر فکر کنید. ببینید اول از سرگرمی لذت ببرید. واقعا ؟ فکر کنم ، شرط می‌بندم که دوست نداری زانو بزنی و زمین رو بکنی . این زمانی است که یافتن گنج به لیست آرزوهای شما وارد می‌شوند . با استفاده از فلزیاب دستی میتوانید با سرعت و در زمان کمی محل دقیق هدف را کاوش کنید ، بنابراین زمان کمتری را صرف حفر کردن می‌کنید .

احتمال آسیب دیدن نیز کم‌تر است . این بدان معنی است که شما نیازی به هل دادن تیغه به زمین ندارید . چاقو زدن به اطراف در تاریکی منجر به شکسته شدن اشیا می‌شود که به طور قابل توجهی ارزش کمتری دارند . کاوش های خود را با یک فلزیاب دستی کامل انجام دهید و آن گنج را در یک تکه از آن استخراج کنید . کاوشگران با تجربه آن را به عنوان یک دستگاه ضروری در کنار فلزیاب اصلی خود می دانند .

نحوه انتخاب فلزیاب دستی

همه چیز به بودجه و سطح علاقه شما بستگی دارد . اگر می‌خواهید مبلغ زیادی را صرف خرید یک دستگاه کنید , نقطه شروع خوبی است . زیرا اگر شما یک آشکارساز فلز دقیق داشته باشید میتوانید در هر زمانی از آن استفاده کنید ، این آشکار ساز، به شما نشان می دهد که هدف در میلیمتر است. واضح است که اگر در آب می‌روید به فلزیاب ضد آب نیاز دارید ، در واقع توصیه می‌کنم pinpointer همیشه ضد آب باشد .

پیشنهاد من این است که سرگرمی را تقویت کنید , اما مراقب باشید .تشخیص فلز را یاد بگیرید برای شما اتفاق خوبی است که به دنبال آن بروید. پشیمان نخواهید شد. زمانی که یک فلزیاب راکتی داشته باشید، یافتن گنج آسان‌تر ، لذت بخش تر می‌شود و شانس پیدا کردن یک اکتشاف را افزایش می‌دهند .

برخی از بهترین فلزیاب های دستی

فلزیاب Garrett Pro Pointer AT

اگر شما در مورد پیدا کردن چیزهای خوب جدی هستید ، وضعیت در حال ارتقا دادن به نقطه قیمت است ، شما نمی‌توانید با این فلزیاب اشتباه کنید . به همین دلیل است که این توصیه برتر من است . این فلزیاب ضد آب است و تا ۱ فوت زیر آب می تواند عملکرد خوبی را از خود نشان دهد ، بنابر این می توانید با این دستگاه طلا را در درون ساحل یا دریاچه ها شکار کنید . اگر این دستگاه فلزیاب را در آب فرو کنید ، می‌توانید به راحتی اهداف را پیدا کنید .

بهترین فلزیاب های دستی
بهترین فلزیاب های دستی

فلزیاب Garrett Pro Pointer AT دارای سه حالت حساسیت است که به شما کمک می‌کند تا اهداف را در عمق بیشتری پیدا کنید . زمانی که این مدها را با ویژگی ” retune ” تنظیم می‌کنید ، می‌توانید یک قفل را دقیقا در جایی که این قطعه طلایی پنهان شده‌باشد ، پیدا کنید . حالا اجازه بدهید به ویژگی ارتقا یافته ما نگاه کنیم که شکارچیان جدی به گرت داده شده‌اند .

تنظیم حساسیت دستی به این معنی است که شما می‌توانید در زمین شدید شکار کنید ، فقط آن را به ” پایین ” تبدیل کنید . زمانی که به دنبال سکه‌ها در زمین عمومی می‌گردید ، آن را به حالت بالا تبدیل کنید تا به عمق خاک برسد . نیز دارای دو حالت صدا ، صوتی و ارتعاش است. من لرزش را دوست دارم به دلیل سکوت و جمعیت را جذب نمی کند. از لحاظ ظاهری بسیار سبک وزن در ۶٫۵ اونس است، باتری ۹ ولت دارد و دارای پیوستگی حلقه کمربند است.

مزایا

 • قابل استفاده در تمام مناطق
 • حساسیت قابل تنظیم به صورت دستی
 • ضدآب

معایب

 • پیدا کردن هیچ چیز !

فلزیاب Quest XPointer Pro

شکارچیان آب بسیار از این فلزیاب راضی هستند زیرا Quest XPointer Pro به ۲۰۰ فوت فرو می رود! تعداد زیادی از بررسی های شرکت های حرفه ای نشان می هد  این قطعا به خوبی در یک رودخانه کار می کند، به خصوص آب های کم عمق، چرا که نور بسیار قدرتمند است. یکی از ویژگی های برتر به نظر من، روش القایی آن است. این به این معنی است که آن به خوبی روی خاک های معدنی و آب نمکی بدون ارسال سیگنال های دروغین کار می کند، چیزی که دیگران در معرض آن قرار دارند.

بهترین فلزیاب های دستی
بهترین فلزیاب های دستی

استفاده کردن از این دستگاه بسیار آسان است ، فقط آن را روشن و شروع به کاوش کنید . از لحاظ باتری، این یکی قابل شارژ است این دارای یک باتری لیتیوم ساخته شده است که با استفاده از یک USB همراه با آن شارژ می شود. این روش برای پشتیبانی اضافی ساخته شده است. باید بگویم ، با اینکه احتمالا برای غواصان ساخته شده‌است ، کارکرد آن در مورد زمین نیز کارای عالی انجام می‌دهد ، به خصوص در ساحل یا مناطق بسیار سخت .

فلزیاب Quest در گستره ای از رنگ ها در دسترس است، اما توصیه می کنم یکی از جذاب ترین آن ها را خریداری کنید تا شانس از دست دادن آن را کم کنید.

مزایا

 • ضد آب تا ۲۰۰ پا در آب تازه و یا آب شور
 • باتری لیتیوم قابل شارژ ساخته شده است
 • روش القاء پالس روش کار
 • بزرگ برای غواصی عمیق دریا
 • به خوبی در خاک های معدنی کار می کند

معایب

 • شما نمی توانید باتری لیتیوم را تغییر دهید

فلزیاب Minelab Pro-Find 35

Minelab اولین شرکتی بود که فلزیاب دستی را با حساسیت خوبی تولید کرد و بسیاری از مردمی که یکی از آن‌ها را می‌خریدند دلیل خوبی داشتند . حساسیت قابل تنظیم یک ویژگی عالی برای دلیلی است که من در بالا توضیح دادم . آیا توجهی نکردید ? تایید …

حساسیت کم به این معنی است که شما می توانید در خاک های بسیار سنگین و یا شن و ماسه جستجو کنید. حساسیت بالا عمق بیشتری را در خاک های غیر معدنی ایجاد می کند. این فلزیاب دارای ۵ تنظیم حساسیتی است تا شما بتوانید به صورت دستی به شهر بروید و چیزی را پیدا کنید که واقعا مناسب شرایط زمین است. همچنین این فلزیاب میتواند آهن را شناسایی کند. اگر یک دستگاه تشخیص ندارید که این کار را انجام می‌دهد سپس این Minelab Pro-Find 35 را بخرید . به شما خواهد گفت که آیا زحمت حفر کردن را به خود اختصاص می‌دهید یا نه .

بهترین فلزیاب های دستی
بهترین فلزیاب های دستی

دارای سوئیچ بین صدا و ارتعاش برای تشخیص با صدای بلند و یا پنهان است . دستگاه وقتی که نزدیک به هدف قرار می گیرد، ارتعاش می کند، بنابراین برای جستجوی آب بسیار مناسب است. تنها مساله‌ای که من با Pro Find 35 دارم این است که به نظر ظاهر زیبایی ندارد . به نظر من ، اصلا شیک نیست و شبیه به چوب بیسبال یک بچه است . با این حال , اجازه ندهید این کار شما را خاموش کند زیرا کار را با قیمت خوبی انجام می‌دهد .

مزایا

 • ضد آب تا ده پا
 • حساسیت قابل تنظیم
 • ID رنگ آهنی

معایب

 • نه خیلی شیک!
 • تمام ویژگی های اصلی خود را بر اساس دیگر توسط Garrett به روز شده است

فلزیاب Makro Pointer

Pinpointer Makro حساسیت قابل تنظیم است که به راحتی از طریق دکمه های + و – تغییر می کند. این ویژگی بدین معناست که می تواند در خاک خشک و خاک های معدنی دقیقا هدف را مشخص کند . نوک تشخیص , اسکن یک ناحیه وسیع‌تر را امکان پذیر می‌سازد . در تشخیص نقطه دقیق مانند رنگ سفید زیاد نیست , اما اگر آشکارساز شما به خصوص به خوبی پیشرفت نکند , ایده خوبی می‌دهد . این فلزیاب دارای چندین حالت صوتی، از جمله ارتعاش شکار در شرایط ‘سکوت’ و چراغ قوه LED قدرتمند است. نور روشن واقعا به جستجوی آب کمک می کند، به غیر از خاک های تاریک.

بهترین فلزیاب های دستی
بهترین فلزیاب های دستی

یکی از مسائل مهم این است که بقیه قطعات پوسته سخت قابل تعویض نیستند . یکی از محفظه‌ها یک پوشش حفاظتی استاندارد برای نوک است , اما دومی دارای تیغه خراش است . تنها مشکل آن ۸٫۳ اونس وزن دارد و یک باتری ۹ ولت مصرف می کند.

مزایا

 • ضدآب
 • حساسیت قابل تنظیم
 • پوسته سخت قابل تعویض با یک تیغه تراشنده

معایب

 • حداکثر ظرفیت عمق در مقایسه با دیگران نیست
 • رنگی در ” از دست من” سیاه است

فلزیاب TRX Bullseye

این فلزیاب اتوماتیک است . تنها کاری که شما باید انجام دهید این است که یک یافته را با ردیاب فلزی خود پیدا کنید، یک گودال حفر کنید، و با این دستگاه سوراخ را کاوش کنید . دقیقا به شما خواهد گفت که کجا را نگاه کنید . اگر سیگنال از بین نرفته باشد ، فراموش نکنید که خاک یا شن را چک کنید .این فلزیاب دارای یک حالت صوتی و یک حالت ارتعاش است . وقتی به هدف نزدیک‌تر می‌شوید لرزش قوی‌تر می‌شود . من این ویژگی را خیلی دوست دارم ، نه به خاطر اینکه ساکت است ، بلکه به خاطر اینکه زمان جستجو را حفظ می‌کند . هم چنین در صورتی که هدفون به تن نخواهید داشت و یا تاریک است ، به طور کامل در زیر آب کمک می‌کند .

بهترین فلزیاب های دستی
بهترین فلزیاب های دستی

این دستگاه تا ده پا ضد آب است ، اما به شما توصیه می‌کنم که آب‌بندی را محکم کنید زیرا تعدادی از بازرسان آنلاین گزارش نشت داده اند . این یک دستگاه دقیق است که اگر شما یک مکان دقیق را دوست داشته باشید، مسیر را هدایت می کند. این وزن یک ۳٫۲ اونس وزن دارد و دو باطری AA یا یک ۹V مصرف می کند.

مزایا

 • نکته برای دقت کامل تعیین کنید
 • خودکار – فقط نقطه و رفتن
 • ضدآب
 • سبک وزن

معایب

 • دارای نور بسیار ضعیفی می باشد
 • گاهی اوقات سیگنال های نادرست در خاک های معدنی را می دهد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد فلزیاب تصویری ، یون یاب ، آب یاب ، گنج یاب ، فلزیاب مگنومتر ، فلزیاب آنتن راداری ، فلزیاب پالسی و … می توانید با کارشناسان ما در نمایندگی فلزیاب شیراز ، نمایندگی فلزیاب تهران ، نمایندگی فلزیاب اهواز ، نمایندگی فلزیاب یزد فقط با شماره ۰۹۹۱۷۳۳۹۲۰۰ تماس بگیرید.

شاید دوست داشته باشید:

گنج یاب پالسی ارزان

گنج یاب پالسی ارزان

گنج یاب پالسی ارزان گنج یاب های پالسی به دلیل توانایی و قدرت نفوذ آنها در اعماق بالا مورد توجه و علاقه کاوشگران تمام جهان و مخصوصا کاوشگران ایران قرار گرفته اند اما این گنج یاب های حرفه ای ارزان نبوده و دارای قیمت های بالایی هستند. در هنگام خرید دستگاه های گنج یاب باید […]

گنج یاب آنتنی ارزان

گنج یاب آنتنی ارزان

گنج یاب آنتنی ارزان گنج یاب های آنتنی دارای انواع مختلفی بوده و دارای قابلیت های بسیار خاص می باشند. از این دستگاه ها برای تعیین محل دقیق اهداف استفاده می کنند، به گونه ای که ابتدا با یک دستگاه شعاع زن و یک فلزیاب و یا گنج یاب معمولی قسمت حدودی دستگاه را مشخص […]

ردیاب دو نفره

ردیاب دو نفره

ردیاب دو نفره امروز در این مقاله شما را با یک دستگاه ردیاب دو نفره آشنا خواهیم کرد که به دلیل قدرت تشخیص، حساسیت عالی به انواع اهداف ارزشمند همانند طلا، کیفیت بالای ساخت و قیمت بسیار مناسب و ارزان توانسته به فروش بسیار بالایی دست یابد و از محبوبیت بالایی در بین کاوشگران حرفه […]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button