بهترین فلزیاب ها برای کاوش در زیر آب

بهترین فلزیاب ها برای کاوش

felezyabi مقالات فلزیاب , , , , , , , ,

بهترین فلزیاب ها برای کاوش در زیر آب

برخی از هیجان‌انگیزترین جواهرات در اعماق اقیانوس واقع شده‌اند . کشتی‌ها از آغاز تاریخ ثبت‌شده , ثروت دنیا را از بندر به بندر در سفری دور دنیا منتقل کرده‌اند . بسیاری از این کشتی‌ها به شرایط خطرناکی دست و پنجه نرم می‌کردند و آن جواهرات را باخود می‌بردند . نسل‌های بعد , بسیاری از این کشتی‌های غرق‌شده با استفاده از تکنولوژی‌های مدرن کشف و بازیابی می‌شوند . مل فیشر , بری فورد و دیگر شکارچیان گنج روز مدرن , تعدادی از این گنجینه‌های هیجان‌انگیز را پیدا کرده و حفظ کرده‌اند . با افزایش مداوم ارزش فلزات گرانبها , نژاد برای بازیابی این ارزش از دست رفته به اوج تب رسیده‌ است . با کمک فن‌آوری‌های نوین فلزیابی , رویای بازیابی این ثروت به واقعیتی برای بسیاری تبدیل می‌شود . در این مقاله ما فلزیاب های شناور و قایق داریم. ما همچنین آشکارسازهای ردیابی کابینه آب زیرزمینی، سیستم های سونار و استفاده موثر از گیرنده ها در بازیابی دریایی را کشف خواهیم کرد.

اولین رده تجهیزات دریایی دستگاه های شناور قایق هستند. این دستگاه ها دارای دو نوع کلی، فلزیاب ها و مغناطیس سنج هستند. آشکارسازهای فلزی برای عمق معقول در تمام انواع فلزات طراحی شده اند. مگنومترها برای کشف آهن و فولاد در عمق بیشتری طراحی شده اند. برای مثال، پروتون ۴ مگنتومتر حداکثر حساسیت قابل استفاده برای وسیله نقلیه شناور قایق دارد. عمق تشخیص و ناحیه پوشش عوامل مهمی است که باید هنگام انتخاب یک دستگاه بررسی شود. این دستگاه ها برای پوشش مناطق بزرگ اقیانوس در جستجوی کشتی های تخریب شده و سایر عملیات نجات زیر آب مفید هستند.

بهترین فلزیاب ها برای کاوش
بهترین فلزیاب ها برای کاوش

دستگاه‌های فلزیابی یدک :

 • JW Fishers Proton 4
 • JW Fishers Pulse 10
 • JW Fishers Pulse 12

اگر جستجو روی یک ناحیه کوچک‌تر و مشخص‌تری باشد ، باید یک دست ردیاب فلزی را در نظر بگیرید . این واحدها برای اشاره به اهداف فردی زمانی که محل خود را مشخص کردید ، عالی هستند . برای اکتشاف آب شور ، شما می‌خواهید یک دستگاه تشخیص فلز را در نظر بگیرید که یک مدار طیف باند پهن و یا باند پهن باند را مشخص می‌کند . این فن‌آوری‌ها ، اثرات مواد معدنی را در آب از بین خواهند برد . اگر شما به دنبال گنج های بسیار دفن‌شده بزرگی هستید ، ممکن است یک مغناطیس سنج دستی مانند JW Fishers Diver 1 بکار شما بیاید.

فلزیاب های دستی برای غواصی :

 • Tesoro Sand Shark
 • Garrett Sea Hunter Mark II
 • JW Fisher Pulse 8X
 • JW Fishers Diver 1 Magnetometer

دسته بعدی دستگاه های فلزیابی زیر آب، آشکارسازهای ردیابی زیر آب هستند. این دستگاه ها می توانند در زمین یا زیر آب مورد استفاده قرار گیرند تا مکان و پیگیری کابل های قدرت و ارتباطات متوقف شود. این دستگاه ها توسط شرکت های کمکی در سطح جهانی برای ردیابی لوله ها و کابل هایی که نیاز به تعمیر دارند استفاده می شود. این دستگاه ها نیز برای استفاده های دیگر استفاده می شود. به عنوان مثال JW Fishers PT-1 همچنین هر شیء آهن یا فولادی را تشخیص می دهد. این امر مخصوصا برای قرار دادن لنگرهای غرق شده، زنجیرها و سرنیزه ها مفید است.

بهترین فلزیاب ها برای کاوش
بهترین فلزیاب ها برای کاوش

یابنده های کابل در زیر آب :

 • JW Fishers CT-1
 • JW Fishers PT-1

دسته بعدی تجهیزات اکتشاف زیر آب، دستگاه های سونار اسکن جانبی است. این واحدها یک تصویر بصری از مناطق گسترده ای از طبقه اقیانوس ارائه می دهند. آنها دستگاه های موثر برای بررسی وضعیت خطوط لوله و کابل های خالی هستند. آنها همچنین توسط عملیات جنگلی، عمیق زنی، ماهیگیری و مطالعات زیست محیطی گسترده مورد استفاده قرار می گیرند. این دستگاه ها در هر دو حالت یکسان و دوگانه قرار می گیرند.

سیستم های سونار زیر آب :

 • JW Fishers Single
 • JW Fishers Dual

آخرین دسته از وسایلی که ما در این مقاله پوشش می‌دهیم گیرنده‌های gps هستند . این دستگاه‌ها در تعیین محل غرق شدن کشتی‌ها مفید هستند . با علامت‌گذاری محل کارتان می‌توانید به راحتی به یک زمان دیرتر برای جستجو بیشتر برگردید . گیرنده gps وسیله‌ای است که برای علامت گذاری یک نقطه استفاده می‌شود .

گیرنده های زیر آب:

 • JW Fishers The PR-1 Pinger Receiver
 • JW Fishers MFP-1 Multifrequency Pinger

هزینه‌های مربوط به اعزام خدمه برای اکتشاف بسیار بالاست. مهم است که آن‌ها را با بهترین تجهیزات مناسب برای کار مجهز کنید .

بهترین فلزیاب ها را از کجا خریداری کنیم
شما می توانید برای خرید فلزیاب های حرفه ای با امکانات بروز و جدید به فروشگاه فلزیاب شیراز و تهران مراجعه فرمایید یا با شماره ۰۹۹۱۷۳۳۹۲۰۰ تماس حاصل فرمایید.

شاید دوست داشته باشید:

لوازم جانبی فلزیاب

لوازم جانبی فلزیاب

لوازم جانبی فلزیاب | تجهیزات تشخیص فلز تجهیزات تشخیص مناسب در فضای باز برای تشویق و تشخیص فلزات و شکار گنج ضروری هستند.

بهترین فلزیاب ها برای سالمندان

بهترین فلزیاب ها برای سالمندان

بهترین فلزیاب ها برای سالمندان در ادامه ما را همراهی کنید تا به نقد و بررسی بهترین فلزیاب ها و تجهیزات برای کاوش سالمندان بپردازیم.

لوپ فلزیاب

لوپ فلزیاب

لوپ فلزیاب | حقیقت در مورد کویل های جستجو برای آشکارسازهای فلزی چند عامل کلیدی در داشتن یک شکارچی گنج موفق وجود دارد. یک آشکارساز پیشرفته فلزی ، با تحقیق دقیق درباره فلزیاب خود و ابزار حفاری کافی ، تفاوت بزرگی را ایجاد می کند، اما اگر شما از جستجوی مناسب برای انجام وظایف فلزات […]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 5 =

Call Now Button