حفاری محل کاوش

حفاری محل کاوش

felezyabi مقالات فلزیاب , , , , , , ,

حفاری محل کاوش 

آیا ما باید همه چیز را حفاری کنیم؟

یک متخصص خوب درک می‌کند که در پایان روز آشکار ساز فلزی بهترین اطلاعات را به شما می‌دهد , اما در بسیاری از موارد اشتباه است . خواندن یک قسمت عمیق نقره ممکن است به دلیل یک نعل اسب در زمین به یک ناحیه نامطلوب پرتاب شود . اهداف مطلوب عبارت از دیوانه کننده در زمین یا لبه بیرونی قابلیت عمق آشکارسازها است که می‌تواند همه جای آن را نشان دهد . به علاوه بهترین اهداف در یک مکان معین ممکن است مستقیما زیر قوطی‌های حلبی یا آهن باشد و در نتیجه غیرقابل‌تشخیص باشد .

شما از بسیاری از کاوشگران بزرگ می شنوید “همه چیز را حفاری کنید”. این، در نظریه، مشاوره عالی است. با احترام کامل، با استفاده از یک پشتوانه و یک سری از صفحه نمایش برای فیلتر کردن اهداف – و یا نوار معدن نیز رویکردهای عالی! اما حفر کردن همه چیز معمولا عملی نیست، یا قطعا بهترین استراتژی برای یک مکان داده نشده است. مطمئنا شما ممکن است برخی از چیزهای خوب را تحت تاثیر قرار، اما شما بدون هیچ دلیلی می خواهید خودتان را بپوشانید.

حفاری محل کاوش
حفاری محل کاوش

حفاری محل کاوش

مرحله اول :

اگر مطمئن نیستم که یک سکه نقره‌ای یا چیزی عمیق با یک صدا و اعداد خوب حفر می‌کنم ، بعدا به آن می‌رسم . تبعیض من معمولا روشن است ، حساسیت اتوماتیک است و من زمان زیادی دارم . من بر این باورم که هر هدفی را که میخواهم می ‌توانم حفر کنم . این چیزی است که ما در مورد زمانی که این سرگرمی را تجربه می‌کنیم ، قبل از اینکه درک کنیم واقعیت کشف فلز است ، به آن فکر می‌کنیم . طی یک یا دو ساعت می‌توانم یک حیاط معمولی را انتخاب کنم . من قصد دارم هر مکان خوبی را که برای کاوش به آن نیاز دارم انتخاب کنم.

مرحله دوم: شناسایی استاندارد

وقتی مطمئن هستم که هدف ها خیلی زود کاوش می شوند، زمان رفتن به کار است. من به روش معمول تشخیص رسیده ام . من از مکان جدا شده، همپوشانی نوساناتم را انجام میدهم و هر منطقه را از زوایای مختلف دوباره اسکن میکنم. تنظیمات مناسب را برای حساسیت فلزیاب و تنظیمات دیگر خودم انجام می دهم. اهداف چپ و راست را حفر می کنم. سیگنال های عمیق و سخت را دوست دارم .

مرحله سوم: تمام حالت فلزی

در یک حیاط قدیمی می خواهم تلاشم را برای کاوش حداقل “نقاط داغ” آن انجام دهم ، آن مناطق کوچک که در آن همه چیز خوب به نظر می رسید ، در حالت تمام فلزه “تبعیض صفر” قبل از ترک آنجا ! من همچنین حالت کلی فلزی و یا حداقل تبعیض برای شکار زمینه کار می کنم. و هنگامی که یک هدف را تجربه کردم  چند بار شکار می کنم، هم تلاش می کنم که آن را با تبعیض کم و یا بدون هیچ گونه تبعیض نیز مقابله کنم. اغلب الگوی تبعیض آمیز را به کار می گیرم زیرا به نظر می رسد سیگنال های دروغین را از آهن عمیق کاهش می دهد،

حفاری محل کاوش
حفاری محل کاوش

مرحله چهارم: اهداف انحصاری

هنگامی که قبول می کنم که یک واقعیت شکار شده است و جمع آوری ها باریک هستند، با تبعیض کم و یا هیچ تبعیضی باقی نمی ماند، حساسیتم را بالا می برم و آشکارساز خود را به عمیق ترین تنظیمات تنظیم می کنم آنهایی که من در باغ تست من کار کرده ام . من کوئل جستجوی بزرگتر خود را بیرون می آورم تا بتواند عمیق تر شود. سپس من کویل کوچک و تک تیرانداز کوچکم را می کشم تا کمی از زباله ها یا مناطق اطراف درختان، ساختمان ها، حصارها و موانع دیگر که در آن یک سیل جستجوی استاندارد نمی تواند برسد، از بین برود.

نظرات نهایی در مورد حفاری محل کاوش

اگر شما تنها در حال تشخیص هستید ، به معنی ” حفر همه چیز ” است . این یک راه عالی برای یادگیری فلزیاب است و برای انواع مختلفی از سیگنال‌ها باید انتظار انواع مختلف اشیا را داشته باشید . یکی از جنبه های تشخیص فلز که برای من جالب است به شما امکان تصمیم گیری را براساس “سرنخ های شنیداری و بصری” که آشکارساز فراهم می کند، می دهد. همانطور که مهارت های ما در این امر بهبود می یابند، می توانیم ماهیت هر سایت ای را که ما شناسایی می کنیم، به ما اطلاع دهیم چگونه ما آشکارساز خود را تنظیم می کنیم و چه نوع سیگنال هایی که ما باید بسازیم برای به حداکثر رساندن احتمال پیدا کردن اهداف احتمالی .

بهترین فلزیاب ها را از کجا خریداری کنیم

شما می توانید برای خرید فلزیاب با امکانات بروز و جدید به فروشگاه فلزیاب شیراز و نمایندگی فلزیاب تهران مراجعه فرمایید یا با شماره ۰۹۹۱۷۳۳۹۲۰۰ تماس حاصل فرمایید.

شاید دوست داشته باشید:

فلزیاب های برتر برای کاوش طلا

فلزیاب های برتر برای کاوش طلا

فلزیاب های برتر برای کاوش طلا شکار گنج رومانتیک است ، اما جستجوی طلا بسیار سودآور است. بنابراین ، آشکار سازی طلا امری ضروری برای جویندگان جاه‌طلب است . هنگام انتخاب بهترین ردیاب فلزی برای طلا, باید به صورت عینی شانس اکتشافات بالقوه و موقعیت‌های آینده برای کاوش کردن را ارزیابی کرد . تنها آگاهی […]

بهترین فلزیاب برای مبتدیان

بهترین فلزیاب برای مبتدیان

بهترین فلزیاب برای مبتدیان هر زمان که بخواهید هر چیزی را خریداری کنید، هرکسی بر روی یک خرید مناسب تمرکز می کند تا هزینه کمتری را صرف وسایل مورد نظر خود کند . بیشتر مردم سعی می‌کنند پول کمتری خرج کنند چون این عاقلانه نیست، بلکه چند دلار هم میتواند به عنوان ذخیره شما باشد […]

بهترین فلزیاب های حرفه ای

بهترین فلزیاب های حرفه ای

بهترین فلزیاب های حرفه ای پیدا کردن اشیا در سراسر جهان با کمک یک آشکارساز فلزی حرفه ای بسیار ساده تر است. مارک ها با توجه به تخصص حرفه ای انفرادی و کسب و کارها وجود دارد ، امکان انتخاب جامدات سنگ را فراهم کرده اند. با بهبود ویژگی های این محصولات، خرید از سطح […]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 + چهار =

Call Now Button