عمق نفوذ فلزیاب

عمق نفوذ فلزیاب

felezyabi مقالات فلزیاب , , , , , , , , , , ,

عمق نفوذ فلزیاب

در مقاله عمق نفوذ فلزیاب میخواهیم راه های رسیدن به عمق بیشتر را به شما توضیح دهیم. به طور مداوم به حداکثر رساندن عمق ، فلزیاب ما می تواند به ما کمک کند که اهداف عمیق را از مکان های شکار شده و دیگر مکان هایی که در غیر این صورت آنها را بهبود نمی یابیم، بیرون بکشیم. بهبود عمق یک فرآیند مستمر است که با اهداف شناخته‌شده در یک باغ آزمایشی در حیاط شما کار می‌کند . در اینجا ۹ نکته برای افزایش عمق فلزیاب ها وجود دارد و هنگامی که کویل شما بر روی آن‌ها عبور می‌کند بهتر است اهداف عمیق ‌تری را تشخیص دهید.

راه های به دست آوردن عمق بیشتر با فلزیاب خود

حساسیت :

حساسیت روی فلزیاب شما قطعا می‌تواند عمق تشخیص خود را تحت شرایط مناسب افزایش دهد . مراقب باشید که حساسیت یک شمشیر دولبه است . حساسیت بسیار بالا می‌تواند قابلیت شناسایی هدف را کاهش دهد و شما را در مناطق سنگین آهنی و یا آشغال دیوانه کند .

بالانس زمین :

اگر آشکارساز شما یک عملکرد تعادل زمین داشته باشد، تنظیم آن به طور صحیح و منظم بسیار مهم است تا اطمینان حاصل کنید که فلزیاب شما در معرض مواد معدنی (یعنی آهن) در زمین قرار دارد و به شما حداکثر عمق می دهد.

عمق نفوذ فلزیاب
عمق نفوذ فلزیاب

کاهش تبعیض :

به دلایل مختلف ، اغلب اهداف مطلوب بسیار عمیق ، به دلایل مختلف غلط خوانده می‌شوند . اگر شما بیش از حد مورد تبعیض قرار می‌گیرید ، مانند برنامه پیش‌فرض “سکه ” روی فلزیابتان ، هرگز نمی‌توانید بسیاری از این مطالعات غلط را بشنوید و یا ببینید .
کاهش تبعیض در کم‌ترین حد ممکن است در این حالت پایدار بماند . سپس هر سیگنال عمیق را بررسی کنید و به دقت نگاه کنید و برای پرش به محدوده مطلوب هر چند تاب نگاه کنید . بسیار خوب ، می‌تواند یک هدف ارزشمند عمیق باشد نه یک میخ .

عمق نفوذ فلزیاب
عمق نفوذ فلزیاب

از بین بردن تداخل احتمالی :

فلزیاب شما ممکن است شما را انتخاب و یا به شما اجازه دهد یک کانال یا فرکانس بهتر را انتخاب کنید زمانی که شما از تداخل از چیزهایی مانند نرده های برق و خطوط برق دریافت می کنید. حساسیت را به عنوان آخرین راه حل کاهش می دهد و ممکن است شما را هدف قرار دهد که دیگران نادیده گرفته می شوند زیرا از مداخله جلوگیری می کنند. همچنین آشکارساز شما یک میدان الکتریکی بزرگ بالا و پایین لوپ تولید می کند. مطمئن شوید که تلفن شما، کلید، فلزی روی کفش و سایر فلزات روی شخصیتان چقدر مطمئن است که مداخله نمی کند و به شما عمق می بخشد؟ ساده. هنگامی که شما نیاز به وضوح و عمق مطلق سیگنال دارید، هیچ منبع فلز یا منابع بالقوه ای برای دخالت در فرد خود ندارید.

عمق نفوذ فلزیاب
عمق نفوذ فلزیاب

تنظیمات فلزیاب :

در داخل و خارج از کتابچه راهنمای فلزیاب خود بدانید. آشکارساز خاص شما ممکن است تنظیمات خاصی داشته باشد که می تواند به شما در بهبود وضوح و یا دیدن اهداف عمیق کمک کند. برای مثال برخی از فلزیاب ها میتوانند برای تقویت سیگنال های عمیق و ضعیف تنظیم شوند.

عمق نفوذ فلزیاب
عمق نفوذ فلزیاب

به آرامی راه بروید و یک کویل بزرگ را انتخاب کنید :

یک کویل بزرگتر میتواند عمق اضافی و خواندن سیگنال های واضح تری را در اهداف عمقی اضافه کند. مراقب باشید یک کویل بزرگ می تواند سنگین باشد، که می تواند با استفاده از یک رشته متوقف شود. یک کویل بزرگ ممکن است در مناطقی با آهن یا زباله قابل توجه باشد.

عمق نفوذ فلزیاب
عمق نفوذ فلزیاب

آزمایش با سرعت چرخش :

طبق کتاب راهنما، فیشر F۷۵ در واقع یک مطالعه واضح بر روی سیگنال‌های خیلی عمیق با یک نوسان نسبتا سریع نسبت به نوسان کند دارد . در اینجا جایی است که کار کردن در باغچه تست می‌تواند به نفع شما باشد . یک هدف مطلوب را در خارج از حداکثر عمق قرار دهید تا بتوانید آن را بخوانید و با سرعت آزمایش کنید تا نحوه واکنش فلزیاب را مشخص کنید .

هدفون :

اگر شما هدست را نزنید، اهداف عمیق و ساده را از دست می دهید. شما از طریق سر و صدایی خارج از خود غافل می شوید و همچنین سیگنال های ضعیف یا سریع را از دست می دهید. همچنین، هنگامی که شما کاوش بیشتری را انجام میدهید ، سعی کنید چیزی بیش از صفحه نمایش خود و تشخیص فقط با صدا را انتخاب کنید.

عمق نفوذ فلزیاب
عمق نفوذ فلزیاب

بسیاری از اهداف بسیار عمیق که در خارج از محدوده موثر آشکارسازان شما قرار دارند، خود را به عنوان تغییرات کوچک و ظریف در صوتی که روی صفحه نمایش نشان نمی دهند، آشکار می سازد. آیا عمق بیشتری می‌خواهید ؟ برای یک مجموعه خوب از هدفون ‌های خاص پول خرج کنید .

بهترین فلزیاب ها را از کجا خریداری کنیم
شما می توانید برای خرید فلزیاب های حرفه ای با امکانات بروز و جدید به فروشگاه فلزیاب شیراز و تهران مراجعه فرمایید یا با شماره ۰۹۹۱۷۳۳۹۲۰۰ تماس حاصل فرمایید.

شاید دوست داشته باشید:

فلزیاب های برتر برای کاوش طلا

فلزیاب های برتر برای کاوش طلا

فلزیاب های برتر برای کاوش طلا شکار گنج رومانتیک است ، اما جستجوی طلا بسیار سودآور است. بنابراین ، آشکار سازی طلا امری ضروری برای جویندگان جاه‌طلب است . هنگام انتخاب بهترین ردیاب فلزی برای طلا, باید به صورت عینی شانس اکتشافات بالقوه و موقعیت‌های آینده برای کاوش کردن را ارزیابی کرد . تنها آگاهی […]

بهترین فلزیاب برای مبتدیان

بهترین فلزیاب برای مبتدیان

بهترین فلزیاب برای مبتدیان هر زمان که بخواهید هر چیزی را خریداری کنید، هرکسی بر روی یک خرید مناسب تمرکز می کند تا هزینه کمتری را صرف وسایل مورد نظر خود کند . بیشتر مردم سعی می‌کنند پول کمتری خرج کنند چون این عاقلانه نیست، بلکه چند دلار هم میتواند به عنوان ذخیره شما باشد […]

بهترین فلزیاب های حرفه ای

بهترین فلزیاب های حرفه ای

بهترین فلزیاب های حرفه ای پیدا کردن اشیا در سراسر جهان با کمک یک آشکارساز فلزی حرفه ای بسیار ساده تر است. مارک ها با توجه به تخصص حرفه ای انفرادی و کسب و کارها وجود دارد ، امکان انتخاب جامدات سنگ را فراهم کرده اند. با بهبود ویژگی های این محصولات، خرید از سطح […]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 − 16 =

Call Now Button