فلزیاب شیراز

فلزیاب شیراز

felezyabkerman مقالات فلزیاب , , , , , , , , , , , ,

فلزیاب شیراز

شرکت فلزیاب ایرانی IKPV با بیش از ۲۰ سال سابقه در طراحی و تولید انواع دستگاه های فلزیاب در شیراز شروع به فعالیت نمود و طی سال های اخیر موفق به انواع سیستم های فلزیابی شد که توجه همگان را به خود جلب کرده است. این شرکت بعنوان تنها کمپانی تولید دستگاه های فلزیاب در خاور میانه میباشد که با توجه به شرایط اقلیمی، آب و هوا و خاک ایران دستگاه های فلزیابی با عمق نفوذ بسیار زیاد سازگار با شرایط محیطی ایران تولید نموده است.

خدمات فلزیاب شیراز

اکثر کمپانی های فلزیاب خارجی در سراسر دنیا به تولید دستگاه های فلزیاب VLF،امنیتی، مین یاب و معدن یاب مشغول هستند که میتواند فلزات را از عمق ۱ متری تشخیص دهد. شرکت IKPV ایران با بکار گیری متخصصین فلزیابی توانسته اند انواع سیستم های فلزیابی با عمق کاوش بسیار زیاد را طراحی و به بازار ارائه دهد.

انواع دستگاه های کاوشگر

  • فلزیاب
  • طلایاب
  • گنجیاب
  • معدن یاب
  • یون یاب

این فلزیاب ها هر کدام جداگانه دارای ویژگی های خاصی میباشد. یکی از دست آورد های فلزیاب ایرانی IKPV ترکیب سیستم های فلزیابی در یک دستگاه میباشد. این دستگاه ها به فلزیاب مکمل معروف هستند که میتواند تمامی نیاز کاوشگر را برطرف نماید.

انواع سیستم های فلزیابی

  • آنتن راداری ( شعاع زن )
  • پالسی ( نقطه زن )
  • مگنومتر ( تصویری )
  • یون یاب

شرکت IKPV از زمان تاسیس در شیراز مستقر بوده و سالیان بسیاری است که با عرضه فلزیاب با ضمانت نامه معتبر و خدمات پس از فروش ۱۰ ساله در حال خدمت رسانی به کاوشگران و باستان شناسان میباشد. این شرکت با ارائه فلزیاب اورجینال ساخت ایران بصورت مجاز از محبوبیت بسیار عالی در بین طرفداران این عرصه برخوردار است.

جهت آشنایی بیشتر با دستگاه های فلزیاب و تست دستگاه فلزیاب و همچنین خرید دستگاه فلزیاب ایرانی به نمایندگی فلزیاب شیراز مراجعه نمایید.

فلزیاب شیراز دارنده برترین دستگاه گنج یاب در بازار میباشد.

شماره تماس : ۰۹۹۱۷۳۰۰۹۲۰۰

 

شاید دوست داشته باشید:

فروش فلزیاب و طلایاب

فروش فلزیاب و طلایاب در تمامی نقاط ایران

فروش فلزیاب و طلایاب طلایابی و گنج یابی از زمان های بسیار دور مورد استقبال عموم مردم بوده است و طرف داران بسیاری در سراسر جهان داشته است. مسائل زیادی وجود دارد که باعث پیدا کردن دفینه و گنج می شود و کاوشگران حرفه ای خیلی خوب می دانند که باید طبق قوانین و قوائد […]

فلزیابی IKPV

فلزیابی IKPV ساخت ایران

 فلزیابی IKPV از دیر باز امر گنج یابی و طلایابی در سراسر جهان و بین عموم مردم بسیار محبوب بوده و عده بسیاری به این عرصه مشغول بوده و هستند. طبیعی هم هست یک شبه ره صد ساله را طی کردن باعث وسوسه شدن هرکسی می شود. در گذشته طلایابی دارای سختی های زیادی بوده […]

فلزیاب خوب

فلزیاب خوب چه ویژگی هایی دارد

چگونه یک دستگاه فلزیاب خوب بخریم اگر شما هم جزو کاوشگران گنج و دفینه هستید قطعا با این سوال مواجه شده اید که یک فلزیاب خوب چه ویژگی هایی دارد، کاربرد و تفاوت های هر فلزیاب چیست و چگونه میتوان فلزیابی اورجینال و مناسب با هدف خود تهیه کرد. برای پاسخ دهی به این سوالات […]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 2 =

Call Now Button