فلزیاب شیراز

فلزیاب شیراز

felezyabkerman مقالات فلزیاب , , , , , , , , , , , ,

فلزیاب شیراز

شرکت فلزیاب ایرانی IKPV با بیش از ۲۰ سال سابقه در طراحی و تولید انواع دستگاه های فلزیاب در شیراز شروع به فعالیت نمود و طی سال های اخیر موفق به انواع سیستم های فلزیابی شد که توجه همگان را به خود جلب کرده است. این شرکت بعنوان تنها کمپانی تولید دستگاه های فلزیاب در خاور میانه میباشد که با توجه به شرایط اقلیمی، آب و هوا و خاک ایران دستگاه های فلزیابی با عمق نفوذ بسیار زیاد سازگار با شرایط محیطی ایران تولید نموده است.

خدمات فلزیاب شیراز

اکثر کمپانی های فلزیاب خارجی در سراسر دنیا به تولید دستگاه های فلزیاب VLF،امنیتی، مین یاب و معدن یاب مشغول هستند که میتواند فلزات را از عمق ۱ متری تشخیص دهد. شرکت IKPV ایران با بکار گیری متخصصین فلزیابی توانسته اند انواع سیستم های فلزیابی با عمق کاوش بسیار زیاد را طراحی و به بازار ارائه دهد.

انواع دستگاه های کاوشگر

  • فلزیاب
  • طلایاب
  • گنجیاب
  • معدن یاب
  • یون یاب

این فلزیاب ها هر کدام جداگانه دارای ویژگی های خاصی میباشد. یکی از دست آورد های فلزیاب ایرانی IKPV ترکیب سیستم های فلزیابی در یک دستگاه میباشد. این دستگاه ها به فلزیاب مکمل معروف هستند که میتواند تمامی نیاز کاوشگر را برطرف نماید.

انواع سیستم های فلزیابی

  • آنتن راداری ( شعاع زن )
  • پالسی ( نقطه زن )
  • مگنومتر ( تصویری )
  • یون یاب

شرکت IKPV از زمان تاسیس در شیراز مستقر بوده و سالیان بسیاری است که با عرضه فلزیاب با ضمانت نامه معتبر و خدمات پس از فروش ۱۰ ساله در حال خدمت رسانی به کاوشگران و باستان شناسان میباشد. این شرکت با ارائه فلزیاب اورجینال ساخت ایران بصورت مجاز از محبوبیت بسیار عالی در بین طرفداران این عرصه برخوردار است.

جهت آشنایی بیشتر با دستگاه های فلزیاب و تست دستگاه فلزیاب و همچنین خرید دستگاه فلزیاب ایرانی به نمایندگی فلزیاب شیراز مراجعه نمایید.

فلزیاب شیراز دارنده برترین دستگاه گنج یاب در بازار میباشد.

شماره تماس : ۰۹۹۱۷۳۰۰۹۲۰۰

 

شاید دوست داشته باشید:

گنج یاب پالسی ارزان

گنج یاب پالسی ارزان

گنج یاب پالسی ارزان گنج یاب های پالسی به دلیل توانایی و قدرت نفوذ آنها در اعماق بالا مورد توجه و علاقه کاوشگران تمام جهان و مخصوصا کاوشگران ایران قرار گرفته اند اما این گنج یاب های حرفه ای ارزان نبوده و دارای قیمت های بالایی هستند. در هنگام خرید دستگاه های گنج یاب باید […]

گنج یاب آنتنی ارزان

گنج یاب آنتنی ارزان

گنج یاب آنتنی ارزان گنج یاب های آنتنی دارای انواع مختلفی بوده و دارای قابلیت های بسیار خاص می باشند. از این دستگاه ها برای تعیین محل دقیق اهداف استفاده می کنند، به گونه ای که ابتدا با یک دستگاه شعاع زن و یک فلزیاب و یا گنج یاب معمولی قسمت حدودی دستگاه را مشخص […]

ردیاب دو نفره

ردیاب دو نفره

ردیاب دو نفره امروز در این مقاله شما را با یک دستگاه ردیاب دو نفره آشنا خواهیم کرد که به دلیل قدرت تشخیص، حساسیت عالی به انواع اهداف ارزشمند همانند طلا، کیفیت بالای ساخت و قیمت بسیار مناسب و ارزان توانسته به فروش بسیار بالایی دست یابد و از محبوبیت بالایی در بین کاوشگران حرفه […]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button