فلزیاب و گنج یاب ماهواره ای

فلزیاب و گنج یاب

felezyabtorki مقالات فلزیاب , , , , , , , , , , , , , , , , ,

فلزیاب و گنج یاب ماهواره ای

همانطور که می دانید پیشرفت علم همواره در خدمت مردم بوده در تمامی عرصه ها باعث تغییرات زیادی شده است و هر روزه باعث به وجود آمدن تکنولوژی های جدید در جهت آسایش و زندگی بهتر عموم مردم بوده است، این پیشرفت ها و تغییرات در عرصه گنج یابی و طلا یابی نیز صدق می کند و باعث به وجود آمدن ابزار های نوین و تغییرات زیادی در این عرصه شده است. همانطور که  می دانید گنج یابی و طلا یابی یکی از پر طرفدار ترین و محبوب ترین فعالیت هایی است که توسط بشر ابداع شده است، جدا از بحث کسب درآمد حس کنجکاوی و ماجراجوی افراد ارضا می شود. یکی از ابزار های مهم و اساسی در این زمینه دستگاه های فلزیابی است که در این پست قصد معرفی فلزیاب و گنج یاب ماهواره ای را داریم، با ما در ادامه همراه باشید.

دستگاه های فلزیاب و گنج یاب دارای انواع و مدل های مختلف زیادی هستند که هر کدام از آنها با سیستم های مختلفی طراحی شده و هدف های مختلف را سنس می کنند. از معروف ترین سیستم های فلزیابی می توان به سیستم های PI و سیستم های VLF اشاره کرد که هر کدام از آنها دارای ویژگی ها و مشخصات متفاوتی از یکدیگر هستند که توانایی کاوش در محیط های مختلف، در شرایط آب و هوایی مختلف و با نوع و جنس هدف مختلف به کاوش بپردازند؛ در ادامه شما را با یکی از بهترین دستگاه های گنج یابی دنیا که با ویژگی های بخصوصی که دارد می تواند نیاز تمامی کاوشگران حرفه ای را برآورده کند، آشنا خواهیم کرد.

فلزیاب و گنج یاب ماهواره ای

همانطور که در بالا گفتیم دستگاه های گنجیاب مختلفی با سیستم ها و ویژگی های مختلفی هرروزه طراحی و ساخته  می شوند که هر کدام از آنها با توجه به نوع سیستم آنها دارای قدرت و برد های متفاوتی هستند و قادرند تا اهداف را از فواصل مختلف و در عمق ها و اندازه های مختلف تشخیص دهند. مدتی پیش خبری مبنی بر ساخته شدن دستگاه های گنجیاب ماهواره ای روانه بازار شد و توجه همگان راه به خود جلب کرد. کمپانی های سازنده مدعی بودند که دستگاه های تولیدی آنها با اتصال به ماهواره های فضایی قادر خواهند بود تا فلزات، گنج ها و انواع هدف های مدفون شده در زیر زمین را شناسایی و محل دقیق آنها را با کاوشگر اطلاع دهد.

پیشرفته ترین ماهواره ها در اختیار سازمان فضایی امریکا ( NASA ) و اداره زمین شناسی امریکا میباشد. دانشمندان از مدت ها پیش در این فکر بودند که با استفاده از امواج ساطع شده از ماهواره ها سطح زمین و لایه های بالایی زیر زمین را مشاهده کنند هرساله میلیون ها دلار صرف چنین تحقیقاتی می شود پس از بررسی ها و انجام آزمایشات مختلف  سر انجام به موفقیت هایی نیز رسیده اند. از ماهواره می توان دربررسی های کلی تر مناطق باستانی مانند پیدا کردن شهرهای زیر زمینی و یا تشخیص ناهنجاری های سطحی ویا رویت اشکالی که فقط از بالا می توان آنها را دید ودر موارد پیشرفته تر از آن برای کشف معادن بزرگ فلزات مورد استفاده قرار میگیرد.

واما کاربرد اصلی این ماهواره ها بصورت نظامی ،ردیابی منابع و تحرکات در زمین و کنترل قطعات و تکنولوژی های موشکی و نظامی است که در اختیار هیچکس و یا هیچ سازمانی قرار نمی گیرد وانتقال اطلاعات این سیستم های ماهواره ای به بخش خصوصی و حتی بخش دولتی بسیاری از کشورهای دنیا ممنوع است.

فلزیاب و گنج یاب
satellite-constellations

فلزیاب ماهواره ای حقیقت یا حقه تبلیغاتی

اطلاعات مربوط به ماهواره های زمین شناسی و نظامی که منابع را تا حد محدودی در سطح و عمق زمین تشخیص می دهند بر روی بعضی از سایت های اینترنتی برای بررسی سطحی در دسترس هستند و بعضی از شرکت های تولید فلزیاب و گنج یاب مانند ماین لب استرالیا از اطلاعات آنها استفاده کرده ولی این به این معنا نمی باشد که اپراتور می تواند مستقیما از طریق ماهواره یک هدف معمولی یا شخصی را تعیین کرده و کاوش نمایید بلکه مانند یک سیستم  GPS موقعیت یاب می باشد که با نرم افزار طراحی شده با سیستم هماهنگ می گردد.

پس به طور کلی باید در نظر داشته باشید که هیچ یک از ماهواره های درون فضا این قابلیت را ندارند که در اعماق زمین نفوذ کرده و اشیای درون آن را تشخیص و مکان یابی کنند و حتی اگر زمانی هم کشوری به این سطح از تکنولوژی برسد قطعا به دور از دسترس عموم مردم خواهد بود پس دقت و توجه لازم را داشته باشید که تحت این عناوین از شما کلاه برداری نشود.

گنج یاب حرفه ای

در این قسمت شما را با یکی از محصولات فلزیابی و گنج یابی برتر سال ۲۰۱۸ آشنا می کنیم که توانست پس از تولید رکورد فروش را بشکند، این فلزیاب تحت عنوان  فلزیاب ANTARES روانه بازار شد این فلزیاب با توجه به سیستم پالسی بکار رفته در آن قادر است تا کوچکترین اهداف را از عمیق ترین مکان ها حتی در مناطقی که دارای زمین های آلوده هستند. با استفاده از این دستگاه شما دیگر نگرانی از بابت نوع هدف، جنس و ابعاد هدف، عمق آن و جنس زمین و شرایط جوی نخواهید داشت.

فلزیاب و گنج یاب
antares

برخی از ویژگی های دستگاه فلزیاب ANTARES مدل ۲۰۱۸ :

  • دارای دکمه تنظیم برای تفکیک فلزات
  • دارای مد کاوش همه فلزات
  • یکی از قابلیت های دستگاه حذف املاح زمینی و عوامل آلوده
  • دارای سر جستجوگر ۱ متری برای کاوش در اعماق
  • امکان تنظیم حساسیت ، ثبات و قدرت دستگاه
  • قابلیت فیلتر کردن فلزات با ارزش و بی ارزش جهت استفاده در تفکیک حرفه ای
  • حساسیت بالا به طلا و فلزات قدیمی به همراه افزایش چند برابری قدرت دستگاه برای فلزاتی که سالها در خاک مانده اند

این دستگاه بی نظیر توسط کمپانی IKPV عرضه شده است که با یک نگاه به سابقه این کمپانی موفق خواهید دانست تنها نام این کمپانی یک تبلیغ و اعتباری است برای دستگاهی که خریداری می کنید.این کمپانی با سابقه درخشان بیش از دو دهه فعالیت در این زمینه همواره با استفاده از بهترین مواد اولیه و با بکارگیری تیمی مجرب و متشکل از متخصصان و مهندسین زمین شناسی، باستان شناسی و خبرگان دنیای الکترونیک دستگاه هایی تولید می کنند که در عین عملکرد و قدرت بالا دارای قیمت بسیار مناسب و کمتر از رقبای خارجی خود هستند.

تلفن تماس : ۰۹۹۱۷۵۷۹۰۳۰ و ۰۹۹۱۷۵۷۹۰۲۰ 

شاید دوست داشته باشید:

گنج یاب پالسی ارزان

گنج یاب پالسی ارزان

گنج یاب پالسی ارزان گنج یاب های پالسی به دلیل توانایی و قدرت نفوذ آنها در اعماق بالا مورد توجه و علاقه کاوشگران تمام جهان و مخصوصا کاوشگران ایران قرار گرفته اند اما این گنج یاب های حرفه ای ارزان نبوده و دارای قیمت های بالایی هستند. در هنگام خرید دستگاه های گنج یاب باید […]

گنج یاب آنتنی ارزان

گنج یاب آنتنی ارزان

گنج یاب آنتنی ارزان گنج یاب های آنتنی دارای انواع مختلفی بوده و دارای قابلیت های بسیار خاص می باشند. از این دستگاه ها برای تعیین محل دقیق اهداف استفاده می کنند، به گونه ای که ابتدا با یک دستگاه شعاع زن و یک فلزیاب و یا گنج یاب معمولی قسمت حدودی دستگاه را مشخص […]

ردیاب دو نفره

ردیاب دو نفره

ردیاب دو نفره امروز در این مقاله شما را با یک دستگاه ردیاب دو نفره آشنا خواهیم کرد که به دلیل قدرت تشخیص، حساسیت عالی به انواع اهداف ارزشمند همانند طلا، کیفیت بالای ساخت و قیمت بسیار مناسب و ارزان توانسته به فروش بسیار بالایی دست یابد و از محبوبیت بالایی در بین کاوشگران حرفه […]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید