فلزیاب CS3MXiPRO محصول شرکت فلزیاب C.SCOPE

فلزیاب CS3MXiPRO

felezyabkerman فلزیاب C.SCOPE, فلزیاب خارجی , , , , , , , , , , , , ,

فلزیاب CS3MXiPRO

 

شرکت فلزیاب C.SCOPE یکی از تولید کنندگان انگلیسی فلزیاب بوده که دارای سابقه زیادی در رابطه با تولید و طراحی فلزیاب دارد و تا کنون توانسته فلزیاب های میانرده با کیفیتی را تولید و به بازار عرضه نماید.محصولات این شرکت دارای پنل ساده ای بوده که هر کس به راحتی می تواند با آنها به کاوش بپردازد و اهداف را بیابد.محصولات این شرکت فلزیاب نسبت همرده های خود دارای قیمت معقول تری بوده که مشتریان را به سمت محصولات این شرکت سوق می دهد.

معرفی کوتاه فلزیاب CS3MXiPRO :

فلزیاب CS3MXiPRO آخرین دستگاه از سری دستگاههای ۳MX است. در این فلزیاب همه ویژگی های قبل وجود دارد و فقط دقت دستگاه در کاوش محیط های شور و معدنی افزایش یافته است.در طراحی فلزیاب CS3MXiPRO سعی شده تا وزن دستگاه بسیار کاهش یابد تا کاربر حین کاوش احساس خستگی نکند و بتواند مدت زمان بیشتری به کاوش بپردازد. از طرف دیگر کار کردن با این فلزیاب بسیار ساده بوده و نیازی به آموزش ویژه ای ندارد فقط کاربر بایستی نسبت به فلزیاب کمی آشنایی اولیه داشته باشد تا بتواند به کاوش بپردازد.

فلزیاب CS3MXiPRO
فلزیاب CS3MXiPRO

برخی از ویژگی ها و مشخصات فلزیاب CS3MXiPRO :

  • فرکانس مورد استفاده جهت کاوش : ۱۷ کیلوهرتز
  • کار با ۸ عدد باتری قلمی
  • وزن بسیار کم در حدود یک کلیوگرم
  • مجهر به چندین لوپ مختلف جهت کاوش با دقت عمق های مختلف
  • دارای ۲ نوع بالانس خودکار و بالانس دستی
  • توانایی تنظیم حساسیت و تفکیک توسط کاربر
  • دارای کلید پین پونتر(جهت یافتن اهداف کوچک و نقطه زنی )
  • طراحی ارگونومی جهت کاهش خستگی کاربر

 

فلزیاب CS3MXiPRO برای کاوش های سطحی مناسب بوده و برای کاوش اعماق توصیه نمی گردد لذا به شما پیشنهاد می کنیم که قبل از خرید فلزیاب حتما با کارشناسان فلزیاب مشورت بعمل آورید تا بتوانید دستگاه فلزیاب مناسب جهت کاوش انتخاب نمایید.

این مطلب مرتبط است با : فلزیاب خارجی ، فلزیاب C.SCOPE

شما می توانید جهت مشاوره رایگان  با کارشناس فلزیاب با شماره ۰۹۹۱۷۳۳۹۲۰۰ تماس حاصل فرمایید یا به نمایندگی فلزیاب فارس و فلزیاب تهران مراجعه نمایید.

شاید دوست داشته باشید:

نقد و بررسی فلزیاب Fisher F75

نقد و بررسی فلزیاب Fisher F75

نقد و بررسی فلزیاب Fisher F75 در این بررسی ، من ویژگی ها و عملکرد فلزیاب F75 را تحلیل می کنم ، در حالی که آن را با سایر دستگاه های با قیمت مشابه مقایسه می کنم .

نقد و بررسی فلزیاب ACE 150

نقد و بررسی فلزیاب ACE 150

نقد و بررسی فلزیاب ACE 150 فلزیاب Garrett Ace 150 یکی از جدیدترین فلزیاب های مبتدی در بازار است . مانند بسیاری از فلزیاب های جدید ، سرعت و ویژگی ها و قابلیت های باورنکردنی را دارا می باشد ، این فلزیاب مناسب برای افراد مبتدی می باشد . این امر باعث می شود فلزات […]

نقد و بررسی فلزیاب Ace 250

نقد و بررسی فلزیاب Ace 250

نقد و بررسی فلزیاب Ace 250 فلزیاب Ace 250 یک دستگاه فوق العاده در زمینه فلزیابی است که به خوبی طراحی شده است و به راحتی هدف مد نظر کاربر را تشخیص می دهد. این دستگاه ویژگی های خوبی دارد که به هر کاوشگر گنج در جستجو هایشان کمک می کند. این فلزیاب زمینه جستجو […]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 2 =

Call Now Button