لوازم جانبی فلزیاب

لوازم جانبی فلزیاب

felezyabkerman مقالات فلزیاب , , , , , , , , , , ,

لوازم جانبی فلزیاب | تجهیزات تشخیص فلز

تجهیزات تشخیص مناسب در فضای باز برای تشویق و تشخیص فلزات و شکار گنج ضروری هستند.

تجهیزات و دستگاه هایی که برای شناسایی فلزات استفاده می شود :

پس از حمله توسط حشرات , سخت است که به دنبال طلا بگردید . بعد از خرید اولیه دستگاه شما متوجه خواهید شد که لوازم جانبی زیادی برای آشکارسازهای فلزی وجود دارد که سفر شکاری شما را بسیار سرگرم‌کننده و کم‌تر می‌کند . در زیر ، نگاهی به چند لوازم جانبی می اندازیم که واقعا به شما کمک می‌کنند تا همه چیز از سکه و طلا گرفته تا جواهرات و اشیای کهنه را جستجو کنید . در حقیقت ، برای کمک بهتر به شما یک میز تعاملی ایجاد کرده‌ایم که مقایسه لوازم جانبی مانند pinpointers و هدفون در مقابل یکدیگر را آسان‌تر می‌کند .

فلزیاب دستی

اگر چه تشخیص فلز شما می‌تواند ایده کلی از آنچه هدف شما وجود دارد ارائه دهد , اگر می‌خواهید بدانید دقیقا در کجا قرار دارد, باید از یک اشاره‌گر الکترونیکی مانند Garrett Pro-Pointer استفاده کنید . آن برچسب قیمت کمی بیش از ۱۰۰ دلار دارد , اما زمانی که صرفه‌جویی می‌کند قطعا ً ارزش آن را دارد .

هنگامی که آشکار کننده شما یک شیء فلزی را نشان می دهد، از فلزیاب دستی با فشار دادن آن به زمین استفاده می کنید. این اسکن ۳۶۰ درجه ای است که از طریق صدا و ارتعاش هر دو را صدا می کند و باعث افزایش صدا و ارتعاش می شود، به شما نزدیک تر می شوید. این فلزیاب دستی یک چراغ قوه نیز دارد، بنابراین شما نباید سعی کنید اشاره گر و نور را در حین حفاری نگه دارید. همچنین یک تیغه خراش برای کمک به کشف گنجینه خود دارد.

این نوع فولاد مقاوم به آب است و به راحتی می‌توانید کثیفی را پاک کنید و می‌توانید در مکان‌هایی بسیار تنگ که در آن یابنده فلز شما نمی‌تواند به آن دسترسی داشته باشد ، حتی در اطراف آب شور مورد استفاده قرار گیرد. ( پست ما را در مورد بهترین فلزیاب های دستی مطالعه فرمایید )

لوازم جانبی فلزیاب
لوازم جانبی فلزیاب

هدفون

نه تنها با استفاده از هدفون , باتری فلزیاب خود را ذخیره می‌کند , بلکه به این دلیل که از آن استفاده نمی‌کنید , شما هم حریم خصوصی بیشتری دارید . بیشتر شکارچیان از دیگران خوششان نمی‌آید وقتی یک شی را پیدا کرده‌اند . زمانی که هدفون به سر می‌زنید , شنیدن صدای آرام ” دینگ ” آسان‌تر است اگر شما تنها از بلندگو استفاده می‌کردید . با تمام صداهای پس‌زمینه مسدود شده, احتمال آن کم‌تر است که لحن شما را از دست بدهید . هنگامی که شما برای هدفون جستجو می کنید، ابتدا راحت فکر کنید. خرید یک جفت که قابل تنظیم است با مقدار زیادی پوسیدگی در اطراف گوش. شما همچنین می خواهید کنترل های حجم بر روی هدفون خود و یک سیم پیچ خورده که حداقل ۶ “بلند باشد را می خواهید.

لوازم جانبی فلزیاب
لوازم جانبی فلزیاب

بیلچه مناسب ماسه

اگر برنامه‌ای برای جستجو در ساحل داشته باشید ، قطعا ً به یک بیلچه مناسب ماسه نیاز خواهید داشت . درست مانند نام آن ، یک قاشق پلاستیکی کوچک با سوراخ‌های کوچک در کف است . هنگامی که ردیاب شما نشان می‌دهد که یک شی پیدا شده‌است ، شما به سادگی شن را در اطراف منطقه بردارید و به آرامی قبل از اینکه به شن اجازه دهید تا شنی شما را فیلتر کرده و از آن پرده بیرون بکشد ، آن را تکان دهید .

بدیهی است که قاشقها در شن و ماسه خشک خیلی بهتر از مرطوب کار می کنند، اما اگر شما باید از آن در شن و ماسه مرطوب استفاده کنید، منطقه خود را جمع و جور کنید و زیر آن آب را به دقت تکان دهید تا گنج خود را نشان دهد. فقط به یاد داشته باشید که بیش از حد تکان ندهید و یا شما ممکن است گنج خود را به اقیانوس رها کنید. شما معمولا می توانید یک شبیه سازی بیلچه مناسب ماسه خوب را برای حدود ۱۲ دلار پیدا کنید.

لوازم جانبی فلزیاب
لوازم جانبی فلزیاب

کیف برای حمل موارد شناسایی شده

این ممکن است شبیه چیزی نباشد که شما نیاز دارید , به خصوص اگر بیشتر در اطراف منزل خود شکار کنید , اما این یک ضرورت است . نه تنها به محافظت از فلزیاب در هنگام استفاده از آن کمک می‌کند , بلکه باعث می‌شود که همه تجهیزات خود را با هم نگه دارید .

یکی را با چند جیب کوچک انتخاب کنید تا هر چیزی که دارید فضا خود را داشته باشید و بتوانید به سرعت ببینید دنبال چه چیزی هستید . داشتن یک کیف همچنین زمانی برای شما آسان‌تر خواهد بود که می‌خواهید به جای دیگری سفر کنید و شکار کنید .

لوازم جانبی فلزیاب
لوازم جانبی فلزیاب

کیت طلای

هر کسی که قصد دارد در نزدیکی آب جستجو کند ، باید یک جعبه طلا به عنوان بخشی از لوازم جانبی آن‌ها داشته باشد . هنگامی که فلزیاب شما نشان داد که طلا پیدا کرده‌است ، می‌توانید از pans طلایی خود برای بررسی دقیق سنگ‌ها و خاک برای پیدا کردن تکه ها یا دانه‌های کوچک طلایی استفاده کنید . به هیچ وجه راهی برای از دست دادن پوسته از زمین وجود ندارد . شما اغلب می‌توانید به قیمت حدود ۱۵ دلار ( با ۲ تا ۳ جعبه اندازه مختلف ) جعبه طلا را تهیه کنید .

حفاری با ماله

اگر جسم شما تنها چند اینچ در زمین باشد، یک حفار کوچک یا یک ماله به اندازه کافی برای حفاری سوراخ مورد نیاز برای پیدا کردن گنجینه خود کافی خواهد بود. هیچ شکارچی گنج بدون ماله کوچک برای حفاری هر فلزی یافت نمی شود. حتی در خاک نرم، ماله باعث می شود که کار سریعتر و راحت تر روی دستان شما باشد.

لوازم جانبی فلزیاب
لوازم جانبی فلزیاب

بیل

برای کسانی از شما که دوست دارند اشیای عتیقه را حفاری کنند و یا آن‌ها مصمم هستند که عمیق‌ترین سکه‌ها را حفر کنند ، یک بیل یک وسیله جانبی قطعی است که شما نمی‌توانید بدون آن باشید . برخی از شکارچیان استفاده از یک بیل باغچه معمولی را انتخاب می‌کنند ، اما بسیاری از بیل ها را انتخاب می‌کنند که فقط برای تشخیص فلز ساخته‌شده اند.

این یک تیغه دندانه دار است که به شما کمک می کند تا آخرین خاک را در اطراف جسم خود پاک کنید و اندازه آن بسیار کوچکتر است، بنابراین کمتر احتمال دارد که جسم مورد نظرتان را بازیابی کنید. با سر کوچکتر این بیل، شما در جستجوی فلز خود به منطقه کمتر آسیب می رسانید و کمتر برای پر کردن است. این بیل برای حدود ۷۵ دلار فروخته می شود، اما ارزش هر پنی خواهد داشت.

لوازم جانبی فلزیاب
لوازم جانبی فلزیاب

کویل های اضافی

برای جستجو در اعماق مختلف شما نیاز دارید تا چندین کویل کاوش با اندازه های مختلف را به همراه داشته باشید تا در صورت نیاز به دسترسی به عمق کاوش بالاتر از کویل بزرگتر و در صورت کاوش دقیق در عمق کم از کویل های کوچکتر استفاده نمایید. ( برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد کویل ها به مقاله لوپ فلزیاب مراجعه فرمایید)

لوازم جانبی فلزیاب
لوازم جانبی فلزیاب

چراغ سر

چراغ سر یک چراغ قوه است که در سر خود برای استفاده از دست آزاد است. این ابزار فوق العاده برای کار نزدیک در تاریکی یا هر منطقه تاریک است، زمانی که تشخیص فلز، کمپینگ، پیاده روی، ماهیگیری، بازرسی برای نشانه های حیات وحش، تعمیرات مکانیکی و غیره. همچنین مناسب برای پوشیدن در داخل خانه در حین خرابی یا قطع برق است.

لوازم جانبی فلزیاب
لوازم جانبی فلزیاب

عینک دید در شب

فقط در موقعیت‌های اضطراری مانند گم شدن در یک جنگل متراکم در شب میتوان از این دستگاه استفاده نمود . این یک وسیله ساده برای نسل جدید است که می‌تواند به شما در رسیدن به جنگل و بازگشت به تمدن در تاریکی مطلق کمک کند . به همین دلیل است که فکر می‌کنم عینک‌های دیده‌بانی شب , اگر قصد داشته باشید در پایان روز , پیاده‌روی زیادی را از مکان‌های دور افتاده انجام دهید را به همراه داشته باشید.

لوازم جانبی فلزیاب
لوازم جانبی فلزیاب

کیسه

بسیاری از شکارچیان یک کیسه مخصوص دارند که برای حمل و نقل همه مواردی که حفر می‌کنند ، استفاده می‌کنند . این ایده خوبی است ، حتی اگر فکر می‌کنید که شما تنها در اطراف خانه خود شکار خواهید کرد . شما نمی‌خواهید یک سکه قدیمی بزرگ پیدا کنید ، تنها زمانی که به شکار بیشتر ادامه می‌دهید باید از جیب خود خارج شوید . چند کیسه کیپ زیپ دار را در کیف خود برای اشیا کوچک قرار دهید و هرگز نگران از دست دادن گنجینه های خود نباشید .

لوازم جانبی فلزیاب
لوازم جانبی فلزیاب

باطری های قابل شارژ

در حالی که این واقعا یک لوازم جانبی برای تشخیص فلز نیست، قطعا توسط شکارچیان متخصص چندین بار ذکر شده است. شما از طریق باتری های زیادی می روید، چون شکار می کنید و آن ها قابل شارژ می توانید پول زیادی را صرفه جویی کنید. با این حال، بعضی از آشکارسازها نیز (و یا در همه) با باتری های قابل شارژ کار نخواهند کرد، پس قبل از خرید مجموعه، آشکارساز خود را بررسی کنید. اگر آشکار کننده شما از آنها استفاده نکند، قبل از خروج از خانه، همیشه باید باطری های اضافی را بپوشانید.

اگر شما فقط با تشخیص فلز از سرگرمی شروع می‌کنید ، نباید احساس کنید که به تمام این لوازم جانبی نیاز دارید . این می‌تواند گران شود و برخی از آن‌ها مهم‌تر از بقیه هستند . دقت کنید که هر بار که خانه را ترک می‌کنید ، باتری بیشتری داشته باشید و لوازم جانبی دیگری را که نیاز دارید به آن اضافه کنید . زمانی که یاد می‌گیرید چطور از فلزیاب خود استفاده کنید ، شکار گنج سرگرمی مورد علاقه شما خواهد بود .

لوازم جانبی فلزیاب
لوازم جانبی فلزیاب

بهترین فلزیاب های ۲۰۱۹ را از کجا خریداری کنیم

شما می توانید برای خرید فلزیاب با امکانات بروز و جدید به فروشگاه فلزیاب شیراز و نمایندگی فلزیاب تهران مراجعه فرمایید یا با شماره ۰۹۹۱۷۳۳۹۲۰۰ تماس حاصل فرمایید.

شاید دوست داشته باشید:

گنج یاب پالسی ارزان

گنج یاب پالسی ارزان

گنج یاب پالسی ارزان گنج یاب های پالسی به دلیل توانایی و قدرت نفوذ آنها در اعماق بالا مورد توجه و علاقه کاوشگران تمام جهان و مخصوصا کاوشگران ایران قرار گرفته اند اما این گنج یاب های حرفه ای ارزان نبوده و دارای قیمت های بالایی هستند. در هنگام خرید دستگاه های گنج یاب باید […]

گنج یاب آنتنی ارزان

گنج یاب آنتنی ارزان

گنج یاب آنتنی ارزان گنج یاب های آنتنی دارای انواع مختلفی بوده و دارای قابلیت های بسیار خاص می باشند. از این دستگاه ها برای تعیین محل دقیق اهداف استفاده می کنند، به گونه ای که ابتدا با یک دستگاه شعاع زن و یک فلزیاب و یا گنج یاب معمولی قسمت حدودی دستگاه را مشخص […]

ردیاب دو نفره

ردیاب دو نفره

ردیاب دو نفره امروز در این مقاله شما را با یک دستگاه ردیاب دو نفره آشنا خواهیم کرد که به دلیل قدرت تشخیص، حساسیت عالی به انواع اهداف ارزشمند همانند طلا، کیفیت بالای ساخت و قیمت بسیار مناسب و ارزان توانسته به فروش بسیار بالایی دست یابد و از محبوبیت بالایی در بین کاوشگران حرفه […]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button