لوپ مناسب فلزیاب برای طلایابی در جنگل ها و مناطق سنگلاخی

لوپ مناسب فلزیاب

felezyabkerman مقالات فلزیاب , ,

لوپ مناسب فلزیاب تاثیر بسیاری در کاوش دارد و بسته به جایی که می خواهید در آنجا به کاوش بپردازید با ید لوپ مناسبی انتخاب نمایید در ادامه پست به بررسی لوپ فلزیاب در طلایابی می پردازیم .

لوپ مناسب فلزیاب جهت یافتن قطعات طلا

طلاجویان برای یافتن تکه های طلا به استفاده از دستگاه فلزیاب روی آورده اند . علاوه بر تنظیماتی که دستگاههای فلزیاب برای یافتن طلا دارند استفاده از یک لوپ بزرگ کمک زیادی به شما خواهد کرد تا در اعماق به راحتی طلا را پیدا کنید البته در بسیاری موارد لوپ کوچک شما را به محل دقیق فلز می رساند . هنگامی طلایابی این عمق هدف نیست که برای شما مهم است .

لوپ مناسب فلزیاب
لوپ مناسب فلزیاب

در ادامه ۶ دلیل برای شما آورده ایم که بیشتر به سراغ لوپ های کوچکتر بروید هنگامی که می خواهید برای دستگاه فلزیاب خود لوپ خریداری کنید :

۱-استفاده از لوپ های کوچک برای جاهای کوچک راحت تر است

لوپ های بزرگ برای کاوش در بیابان و دشت بسیار مناسب هستند و می توان آنها را به راحتی جابجا کرد اما قطعات کوچک طلا در جاهایی بیشتر پیدا می شود سنگ ها کوچک و یزرگ زیادی وجود دارد . در اینجور مکان ها خواهید دید که لوپ های کوچک کارایی بیشتری دارند . لوپ کوچک امکان حرکت بیشتری در سنگ و نخاله به شما می دهد . شما می توانید لوپ را به داخل حفره هایی ببرید که امکان وجود طلا در آن هست .

۲-حساسیت به قطعه کوچک طلا

ما همه دوست داریم قطعات بزرگ طلا را پیدا کنیم اما بیشتر قطعات طلا کوچک بوده و تعداد کمی از آنها بزرگ می باشد . لوپ های کوچک حساسیت بیشتری به قطعات کوچک فلز دارند . لوپ کوچک فلزیاب اگه به یک فلزیاب فرکانس بالا مانند فلزیاب ۲ Fisher Gold Bug  متصل شود شما یک ترکیب مرگبار دارید که می توانید حتی کوچکترین قطعات طلا را بیابید .

۳-خستگی کمترلوپ

کسی که یک روز به کاوش رفته است می داند که حرکت دادن لوپ فلزیاب چقدر می تواند خسته کننده باشد واضح است که اندازه لوپ چقدر می تواند تاثیر گذار باشد . با استفاده از لوپ ۵ یا ۶ اینچی به دلیل کاهش وزن فلزیاب خستگی شما بسیار کمتر می شود . این کار نه تنها باعث می شود که شما بهتر اهداف را بیابید بلکه باعث می شود که تمرکز شما نیز افزایش یابد .

۴- کاوش آرام تر

با توجه به این که دستگاه فلزیاب قادر است که تمام فلزات را تشخیص دهد لوپ های بزرگ دارای نویز بیشتری هستند به خصوص اگر دستگاه شما از نوع VLF باشد و زمینی که در آن کاوش می کنید دارای کانی های معدنی باشد اما لوپ های کوچک نویز کمتری داشته و حتی می توانند ضعیف ترین صدا را به گوش شما برسانند

۵-تفکیک بهتر اهداف

یکی دیگر از ویژگی های لوپ کوچک این است که در زمین های آلوده عملکرد بهتری دارند . در زمین هایی که تعداد فلزات زیاد است لوپ بزرگ چند هدف را همزمان تشخیص می دهد اما لوپ فلزیاب کوچک در این مورد عملکرد بهتری دارد . اگر محیطی که می خواهید در آن کاوش کنید آلوده است حتما از لوپ کوچک استفاده کنید تا هنگام حفاری دچار خطا نشوید .

۶- نقطه زنی بهتر و سریع تر

با توجه به این که اهداف کوچک هستند ریکاوری در این فلزیاب بسیار سریع صورت می گیرد اگر چه بسیاری از کاوشگران مایل هستند که فلزیاب دستی کوچکی نیز حمل کنند اما اگر از لوپ کوچک استفاده می کنید دیگری نیازی به فلزیاب مکمل ندارید و با حرکت چند بار دستگاه جای دقیق فلز را خواهید یافت .

منبع : ۶ Reasons you Should be Using Small Detector Coils for Nugget Hunting

شاید دوست داشته باشید:

فلزیاب های برتر برای کاوش طلا

فلزیاب های برتر برای کاوش طلا

فلزیاب های برتر برای کاوش طلا شکار گنج رومانتیک است ، اما جستجوی طلا بسیار سودآور است. بنابراین ، آشکار سازی طلا امری ضروری برای جویندگان جاه‌طلب است . هنگام انتخاب بهترین ردیاب فلزی برای طلا, باید به صورت عینی شانس اکتشافات بالقوه و موقعیت‌های آینده برای کاوش کردن را ارزیابی کرد . تنها آگاهی […]

بهترین فلزیاب برای مبتدیان

بهترین فلزیاب برای مبتدیان

بهترین فلزیاب برای مبتدیان هر زمان که بخواهید هر چیزی را خریداری کنید، هرکسی بر روی یک خرید مناسب تمرکز می کند تا هزینه کمتری را صرف وسایل مورد نظر خود کند . بیشتر مردم سعی می‌کنند پول کمتری خرج کنند چون این عاقلانه نیست، بلکه چند دلار هم میتواند به عنوان ذخیره شما باشد […]

بهترین فلزیاب های حرفه ای

بهترین فلزیاب های حرفه ای

بهترین فلزیاب های حرفه ای پیدا کردن اشیا در سراسر جهان با کمک یک آشکارساز فلزی حرفه ای بسیار ساده تر است. مارک ها با توجه به تخصص حرفه ای انفرادی و کسب و کارها وجود دارد ، امکان انتخاب جامدات سنگ را فراهم کرده اند. با بهبود ویژگی های این محصولات، خرید از سطح […]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده + 5 =

Call Now Button