نحوه کشف فلزات زیر آب

نحوه کشف فلزات زیر آب

felezyabi مقالات فلزیاب , , , , , , , , ,

نحوه کشف فلزات زیر آب | کاوش فلزات زیر آب

تشخیص فلز زیر آب راه سرگرم‌کننده‌ای برای بهبود شانس یافتن اهداف بیشتر است . وجود مناطق روی زمین و آب ترکیب‌ شده با جستجو در تابستان نیز سرگرم‌کننده است ، زیرا پس از گشتن در ساحل می‌توانید در آب خنک بمانید . شکار زیر آب متفاوت از شکار در زمین است . در واقع , گاهی می‌تواند چالش برانگیز باشد . و شما باید در یک فلزیاب که ضد آب است سرمایه‌گذاری کنید . اما وقتی که تجهیزات مناسب و نکات زیر را دارید , آماده خواهید بود تا کشف جالبی کنید .

نحوه کشف فلزات زیر آب

طرح هوشمندانه

بسیار مهم است که سفر خود را به خوبی برنامه‌ریزی کنید تا وقت و تلاش خود را هدر ندهید . اولین چیزی که باید در نظر بگیرید ، زمان شکار شما است . این واقعا برای تشخیص فلز در طول تابستان امکان پذیر است . این به این دلیل است که این سواحل بیش‌ترین توریست‌ها را دارند که اقلام را پشت سر می‌گذارند و آب گرم‌تر خواهد شد تا بتوانید زمان بیشتری را در آن صرف کنید . اگر شما تصمیم بگیرید که در زمستان شکار کنید ، مطمئن شوید که برای آن برنامه‌ریزی می‌کنید .

دقت کنید که شرایط آب و هوا و جزر و مد را بررسی کنید تا بتوانید براساس آن برنامه‌ریزی کنید .

تصمیم بگیرید که در چه محلی کاوش خود را انجام می دهید

برای اینکه شانس خود برای پیدا کردن یافته‌های خوب را افزایش دهید، باید در منطقه از ساحل را برای جستجو انتخاب کنید . این برای شکار در زیر آب هم می‌رود . به طور معمول خواهید دید که جذاب‌ترین نقاط ، آن‌هایی هستند که افراد زیادی در آن جمع می‌شوند . به دنبال مناطقی در اطراف اسکله‌ها و گودال‌های شنا بگردید که در آن شناگران در آب شیرجه می‌زنند .

نحوه کشف فلزات زیر آب
نحوه کشف فلزات زیر آب

با جستجوی خود ارتباط برقرار کنید

زمانی که در زیر آب هستید , باید روشی در نحوه جستجو داشته باشید . ممکن است بخواهید یک خط فرضی را دنبال کنید , با پنج تا شش ضربه در طول آن حرکت کنید . این یکی از رایج‌ترین روش‌های مورد استفاده است .
از چاله‌های کف اقیانوس آگاه باشید , ممکن است متوجه شوید که چیز ارزشمندی را نگه می‌دارند . هم چنین شما ممکن است بخواهید از یک بیلچه بلند برای بازیابی اهداف زیر آب استفاده کنید – اگر کف اقیانوس سنگی باشد و شما را از رفتن به زیر آب حفظ کند , راحت‌تر است .

به جریان آب توجه نمایید

جریان آب را بدانید ( آیا در حال حرکت است یا ساکن ) , به شما کمک می‌کند اهدافی را پیدا کنید که سیگنال‌های آشکارساز شما را نشان می‌دهند. همچنین به شما این امکان را می‌دهد که مناطقی را که ممکن است در آن‌ها گیر کرده باشند , مانند سنگ یا جلبک‌های دریایی مشخص کنید .

جستجو در زیر آب در روز

نه تنها برای شکار زیر آب در شب ایمن نیست , بسیار سخت است . اگر می‌خواهید مطمئن شوید که بیش‌ترین زمان را برای جستجو دارید , زود شروع کنید و تمام روز را جستجو کنید . شکار روز به شما بهترین وضوح و شفافیت را می‌دهد , بنابراین شما زمان بیشتری خواهید داشت .

هر چیزی را امتحان نکنید

وقتی زیر آب شکار می‌کنید نیازی به غواصی ندارید . بهترین جستجو معمولا در ۴ فوت آب یا کم‌تر است . این کار اهداف را آسان می‌کند و هیچ شنا در کار نیست .

بهترین فلزیاب ها را از کجا خریداری کنیم

شما می توانید برای خرید فلزیاب های حرفه ای با امکانات بروز و جدید به فروشگاه فلزیاب شیراز و تهران مراجعه فرمایید یا با شماره ۰۹۹۱۷۳۳۹۲۰۰ تماس حاصل فرمایید.

شاید دوست داشته باشید:

فلزیاب های برتر برای کاوش طلا

فلزیاب های برتر برای کاوش طلا

فلزیاب های برتر برای کاوش طلا شکار گنج رومانتیک است ، اما جستجوی طلا بسیار سودآور است. بنابراین ، آشکار سازی طلا امری ضروری برای جویندگان جاه‌طلب است . هنگام انتخاب بهترین ردیاب فلزی برای طلا, باید به صورت عینی شانس اکتشافات بالقوه و موقعیت‌های آینده برای کاوش کردن را ارزیابی کرد . تنها آگاهی […]

بهترین فلزیاب برای مبتدیان

بهترین فلزیاب برای مبتدیان

بهترین فلزیاب برای مبتدیان هر زمان که بخواهید هر چیزی را خریداری کنید، هرکسی بر روی یک خرید مناسب تمرکز می کند تا هزینه کمتری را صرف وسایل مورد نظر خود کند . بیشتر مردم سعی می‌کنند پول کمتری خرج کنند چون این عاقلانه نیست، بلکه چند دلار هم میتواند به عنوان ذخیره شما باشد […]

بهترین فلزیاب های حرفه ای

بهترین فلزیاب های حرفه ای

بهترین فلزیاب های حرفه ای پیدا کردن اشیا در سراسر جهان با کمک یک آشکارساز فلزی حرفه ای بسیار ساده تر است. مارک ها با توجه به تخصص حرفه ای انفرادی و کسب و کارها وجود دارد ، امکان انتخاب جامدات سنگ را فراهم کرده اند. با بهبود ویژگی های این محصولات، خرید از سطح […]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 + 14 =

Call Now Button