نقدو بررسی فلزیاب LAND RANGER PRO

نقدو بررسی فلزیاب LAND RANGER PRO

felezyabkerman فلزیاب Bounty Hunter, فلزیاب خارجی , , , ,

نقدو بررسی فلزیاب LAND RANGER PRO

فلزیاب Bounty Hunter Land Ranger Pro به عنوان یکی از بهترین دستگاه های می باشد که تا کنون برای مبتدیان شناخته شده است.

نقدو بررسی فلزیاب LAND RANGER PRO

یکی از مهم ترین ویژگی های این فلزیاب این است که عملکرد کاملی دارد تا کاربر بتواند انواع مختلفی از اشیاء را شناسایی کند. کسانی که قبلاً این مدل را خریداری کرده اند ادعا می کنند برای کاوش بسیار مفید و کارآمد می باشد . در عین حال ، این فلزیاب بسیار ساده است و می توان آن را تنظیم کرد. در حقیقت ، حتی کودکان نیز می توانند به سرعت یاد بگیرند و با آن کنار بیایند.

نقدو بررسی فلزیاب LAND RANGER PRO
نقدو بررسی فلزیاب LAND RANGER PRO

بررسی کلی

تنظیم سریع و استفاده فوری از ویژگی های عالی این فلزیاب است ، این فلزیاب دارای بازخوردهای مثبتی از سوی خریداران است که نشان از کیفیت بسیار مناسب آن دارد. بسیاری از کارشناسان حتی تصریح می کنند که باید به عنوان فلزیاب برتر برای سطح مبتدیان معرفی شود. هم برای یادگیری اصول اولیه خوب است و هم در نظر داشته باشید که بتوانید با گذر زمان مهارت های پیشرفته تری کسب کنید .

این فلزیاب توسط شرکت Bounty Hunter ساخته شده است ، به این معنی که استانداردهای کیفیت آمریکایی را رعایت می کند. لازم به ذکر است که برخی از فلزیاب های آن تقریباً شبیه به دستگاه های فیشر هستند. این مدل نسبتاً جدید است ، در سال ۲۰۱۴ به بازار ارائه شد ، بنابراین دارای فناوری های قدیمی است ، حتی با وجود اینکه بسیار ساده می باشد اما با دستگاه های حرفه ای مقایسه می شود.

نقدو بررسی فلزیاب LAND RANGER PRO
نقدو بررسی فلزیاب LAND RANGER PRO

به طور کلی ، این فلزیاب برای استفاده جالب است ، از طراحی متفکرانه ای برخوردار است که جای تعجب ندارد زیرا این مدل از بهترین این سری است. اکثر تازه کارها در این زمینه ، این فلزیاب را مناسب ، مقرون به صرفه و موثر می دانند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد آن ، ویژگی های جدید و همچنین جوانب مثبت و منفی را برای تصمیم گیری آگاهانه بررسی کنید.

ویژگی های جالب

این محصول از طراحی کلاسیک برخوردار است و به هیچ وجه سنگین نیست ، وزن آن تنها ۲٫۵ پوند (۱٫۱ کیلوگرم) است که حمل آن بسیار آسان است. این یکی از دلایلی است که برای مبتدی ها و همچنین بچه ها بسیار مناسب است. پیاده روی با یک فلزیاب کمتر از دو یا سه ساعت معمولا طول نمی کشد ، زیرا بعید است شما فوراً به هدف جالبی برسید. با این حال ، کسانی که عادت به کار با چنین دستگاهی ندارند ، خیلی سریع خسته می شوند. وزن کم این فلزیاب مانع از خستگی سریع اپراتور می شود .

حالت های جستجو

در مورد حالت های جستجو ، این دستگاه دسته کاملی را ارائه می دهد. بنابراین ، در واقع شما تعدادی حالت جستجو را دریافت می کنید ، و در اینجا آنها عبارتند از:

  • سکه ها : بهترین ترکیب تنظیمات برای یافتن برخی سکه ها است
  • جواهرات : همیشه پیدا کردن یک حلقه طلایی یا گردنبند خوب است ، اما همه حالت ها اهداف طلایی را به درستی نشان نمی دهند
  • عتیقه ها : اگر به دنبال عتیقه های قدیمی می گردید این حالت بهترین کارایی را دارد
  • حالت تمام فلزی
نقدو بررسی فلزیاب LAND RANGER PRO
نقدو بررسی فلزیاب LAND RANGER PRO

خصوصیات تمام حالت ها این است که سه حالت اول از پیش تنظیم شده اند و گزینه ای برای تنظیم بالانس دستی زمین وجود ندارد. اگر در مکانی پر از آهن قرار دارید ، سر و صدای فلزیاب شما را دیوانه می کند. در این حالت ، بهتر است حالت جواهرات را روشن کنید.

حالت All Metal بسیار جالب است ، زیرا تمام اهداف ممکن را نشان می دهد و بیشترین عمق دسترسی نیز وجود دارد ، به این معنی که هیچ جسمی از توجه شما جلوگیری نخواهد کرد. با این حال ، بهتر است آن را فقط در مکان های بدون زباله های فلزی روشن کنید ، در غیر این صورت تمام آخر هفته را صرف حفر سر های بطری خواهید کرد.

امکانات

همانطور که قبلاً گفته شد ، این کالا در سال ۲۰۱۴ منتشر شد ، بسیار سبک وزن است و دارای تعدادی حالت جستجو است. طول شافت قابل تنظیم است. فرکانس عملکرد ۷،۶۹ کیلوهرتز است ، که کمی عجیب است زیرا جهانی نیست ، اما همچنین بیشترین استفاده را برای دستگاه های جدید دارد.

این فلزیاب دارای کویل ۱۱ اینچ DD است زیرا هیچ دستگاه دیگری با این قیمت ، کویل DD را ارائه نمی دهد. جعبه کنترل استاندارد است ، اما با پیچ به شافت ثابت نمی شود ، که این یک اشکال است. این دستگاه از باتری ۹ ولت بهره می برد ، اما به خاطر داشته باشید که مانند سایر فلزیاب ها ، باتری های قابل شارژ نیز با این نسخه ها عمل می کند. شما باید هدفون را برای کاوش با این مورد خریداری کنید ، زیرا هدفون سیگنال را شفاف تر می کند.

این دستگاه همچنین دارای حالت Pinpoint است که بسیار جذاب است زیرا کاربر را قادر می سازد که یافته ها را با وضوح بیشتری پیدا کند. با این حال ، برخی از کاربران ادعا می کنند که با گذشت زمان ، دکمه Pinpoint خراب می شود و حالت به تنهایی خاموش می شود.

بالانس زمین یکی دیگر از ویژگی های مورد بحث در مورد این فلزیاب است. تنظیمات اتوماتیک و دستی هم وجود دارد و می توانید با فشار دادن دکمه مربوطه ، این ویژگی را تنظیم کنید. اما به یاد داشته باشید که تنظیم دستی بالانس زمین در همه حالت ها در دسترس نیست.

نقدو بررسی فلزیاب LAND RANGER PRO
نقدو بررسی فلزیاب LAND RANGER PRO

مزایا و معایب

در اینجا جوانب مثبت و منفی این فلزیاب وجود دارد .

مزایا :

  • کویل DD : در هیچ مدل جدیدی از فلزیاب ها در این محدوده قیمت ارائه نمی شود.
  • سبک وزن : برای تازه متولدین و کودکان نیز مناسب است.
  • حالت های جستجو : که به اپراتور قابلیت های بسیاری را ارائه می دهد .
  • حالت pinpoint : برای یافتن دقیق هدف بسیار مفید است.

معایب :

  • جعبه کنترل فقط وصل شده است و هیچ مقاومتی ندارد.
  • بدون هدفون در بسته بندی : فرد مجبور است هدفون را به طور جداگانه بخرد.

نتیجه گیری

فلزیاب Bounty Hunter Land Ranger Pro دستگاهی جالب برای شروع در سرگرمی کاوش فلزات است. خوب برای کسانی که هدفشان این است که مهارت خود را با زمان بالا ببرند ، و همچنین برای کسانی که فقط می خواهند تفریح فلزی داشته باشند. این مورد یکی از برترین فلزیاب های مبتدیان است و مجموعه ای از ویژگی های عالی را با قیمت مناسب ترکیب می کند.

شاید دوست داشته باشید:

فلزیاب PulseScan TDI

فلزیاب PulseScan TDI ساخت کمپانی White آمریکا

فلزیاب PulseScan TDI ساخت کمپانی White کمپانی Whites از سال ۱۹۵۰ در طراحی و ساخت بهترین ردیاب های فلزی در زمینه کاوش طلا و گنج​​، امنیت و صنعت فعالیت می کند. این کمپانی از همان روز های آغازین با بهره گیری از جدیدترین تکنولوژی؛ تحقیقات و توسعه در زمینه انواع سیستم های فلزیابی و گنج یابی به یکی […]

فلزیابXVenture

فلزیابXVenture ساخت کمپانی Whites امریکا

فلزیابXVenture ساخت امریکا کمپانی Whites از سال ۱۹۵۰ در طراحی و ساخت بهترین ردیاب های فلزی در زمینه کاوش طلا و گنج​​، امنیت و صنعت فعالیت می کند. این کمپانی از همان روز های آغازین با بهره گیری از جدیدترین تکنولوژی؛ تحقیقات و توسعه در زمینه انواع سیستم های فلزیابی و گنج یابی به یکی […]

فلزیابEvolution

فلزیابEvolution محصول OKM آلمان

فلزیابEvolution آلمان شرکت OKM یک کمپانی آلمانی در شهر آلتنبورگ است که به تازگی به ساختمان جدید خود نقل مکان کرده که در آن بخش مجزایی برای تست دستگاه های فلزیاب خود توسط مشتریان راه اندازی شده است. این کمپانی دارای بیش از ۲۰ سال سابقه در زمینه طراحی و تجربه انواع فلزیاب، گنج یاب […]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button