نقد و بررسی فلزیاب ACE 150

نقد و بررسی فلزیاب ACE 150

felezyabkerman فلزیاب GARRETT, فلزیاب خارجی , , , , , , ,

نقد و بررسی فلزیاب ACE 150

فلزیاب Garrett Ace 150 یکی از جدیدترین فلزیاب های مبتدی در بازار است . مانند بسیاری از فلزیاب های جدید ، سرعت و ویژگی ها و قابلیت های باورنکردنی را دارا می باشد ، این فلزیاب مناسب برای افراد مبتدی می باشد . این امر باعث می شود فلزات را به راحتی بیابند و هیچ فلزی ، جواهرات یا سکه ای را در بین جستجو از دست ندهید.

نقد و بررسی فلزیاب ACE 150

مطمئناً این ردیاب برای مبتدیان است اما برخی می گویند این فلزیاب برای شروع عالی است. در زیر بخوانید تا دریابید که این برای شما مناسب است یا خیر. گنج یاب Garrett Ace 150 بهترین فناوری را در این زمینه به همراه ویژگی های باورنکردنی را ارائه می دهد. این نرم افزار دارای ویژگی هایی از قبیل قابلیت تشخیص فلز و حساسیت به عمق است و این ویژگی ها در کنار هم قرار گرفته اند تا بتوانند کاوش فلز را آسان کنند .

نقد و بررسی فلزیاب ACE 150
نقد و بررسی فلزیاب ACE 150

ویژگی های Garrett Ace 150

صفحه نمایش LCD :

فلزیاب Garrett Ace 150 از نمایشگر LCD قابل ملاحظه ای برخوردار است که باعث می شود استفاده از آن آسان شود. این صفحه نمایش اطلاعات ضروری مانند نوع فلز ، عمق سکه و مقیاس های پایین و بالا را نشان می دهد . همچنین کارکرد فلزیاب را آسان می کند زیرا هر دستوری روی صفحه نمایش داده می شود.

سه حالت تشخیص :

Garrett Ace 150 دارای سه حالت تشخیص است : کشف تمام فلزات ، کشف جواهرات و کشف سکه ها. این حالتها به کاربر اجازه می دهد در صورت لزوم جستجو را محدود کند و بی عیب و نقص کار کند.

حالت ردیابی تمام فلزی به شما امکان می دهد تقریباً همه فلزها را تشخیص دهید. این شامل آهن ، نقره ، فولاد و تقریبا هر فلز دیگر را تا زمانی که در محدوده باشد جمع می کند. حالت تشخیص جواهرات فقط جواهرات را هدف قرار می دهد و برای فرار از وقفه منظم در تشخیص فلز و سکه یک راحتی عالی است. حالت ردیابی سکه فقط سکه ها را ردیابی می کند و حتی می توان با استفاده از ویژگی تحلیل عمق سکه ، میزان سکه ها را در زیر زمین مشاهده کرد.

صدای تولید شده بسته به نوع فلز ممکن است از نظر فلزات ، سکه ها و جواهرات مختلف ، شدت آن متفاوت باشد ، اما شما به دلیل نشانگرهایی که در صفحه LCD ظاهر می شوند ، مطمعن هستید که آن را مشاهده می کنید. از این گذشته ، هنگام استفاده از هدفون ، هر لحنی قابل شنیدن است.

نقد و بررسی فلزیاب ACE 150
نقد و بررسی فلزیاب ACE 150

Target ID Legend :

این فلزیاب دارای بانک اطلاعاتی از فلزات ، سکه ها و جواهرات متداول می باشد و به این وسیله امکان تشخیص نوع کالای کشف شده را می دهد. همچنین دارای یک شناسه هدف ، دقیقاً بالای صفحه LCD است. این ویژگی به شما این امکان را می‌دهد که فلزات مشترک را نادیده بگیرید و زمان و انرژی خود را بر روی یافته‌های نویدبخش متمرکز کنید .

شاخص باتری کم :

Garrett Ace 150 میزان باتری را مانند مدل ۲۵۰ نشان نمی دهد. با این وجود ، دارای یک نماد باتری کم است که هنگام ضعیف شدن باتری روشن می شود. به این ترتیب ، می توان تشخیص فلز را به شیوه ای سازمان یافته نتیجه گیری کرد. این یکی از دلایلی است که به عنوان یک فلزیاب قابل اعتماد در نظر گرفته می شود.

از این گذشته ، این فلزیاب به عملکرد زیادی نیاز ندارد. از باتری های AA تغذیه می شود و بسته به کاربرد و کیفیت می توانند ۲۰ تا ۴۰ ساعت دوام بیاورند. باتری های قلیایی به دلیل ماندگاری بیشتر از باتری های قابل شارژ توصیه می شوند.

هدفون :

هدفون این دستگاه شما را قادر می سازد حتی کمرنگترین صدا ها را بشنوید. این به عنوان یک راحتی عالی هنگام جستجوی فلزات در یک محیط پر سر و صدا است.

نقد و بررسی فلزیاب ACE 150
نقد و بررسی فلزیاب ACE 150

تحلیل عمق سکه :

فلزیاب های بسیار کمی قادر به تعیین عمق اهداف هستند. Garrett Ace 150 در این کار بسیار عالی است. این می تواند عمق سکه ها و فلزات را بسته به رسانایی مشخص کند. به این ترتیب ، می توان میزان تلاش لازم برای حفر آن را تخمین زد و به اندازه کافی آماده کرد.

با این وجود ، لازم به ذکر است که اگرچه این ویژگی برای جواهرات و فلزات نیز کار می کند ، اما در تشخیص سکه ها دقیق ترین است. به دلیل بزرگ بودن فلزات ممکن است عمق کمتری نسبت به عمق واقعی داشته باشد. ( اطلاعات بیشتر در مورد عمق نفوذ فلزیاب )

شناسه صدای هشدار :

این فلزیاب دارای سه شناسه صدا است که مطابق با سه حالت است. یک صدای زنگ منحصر به فرد وجود دارد که هنگام شناسایی اهداف با ارزش بالا تولید می شود. هنگامی که اهداف با ارزش متوسط مانند جواهرات و نیکل شناسایی می شوند ، یک صدای صوت استاندارد تولید می شود. هنگامی که وسایل کم رسانشی مانند آهن و میخ ها تشخیص داده می شود ، صدای کم فشار ایجاد می شود.

سبک وزن :

علی رغم بیان همه این ویژگی ها ، Garrett Ace 150 سبک و کم حجم است. از این رو ، بدون خسته شدن سریع به راحتی قابل استفاده است. این امر به ویژه برای بچه ها ایده آل است زیرا می توانند آن را به طور مداوم استفاده کنند و بدون خسته شدن از آن برای مدت طولانی و در یک منطقه وسیع تر استفاده کنند.

نقد و بررسی فلزیاب ACE 150
نقد و بررسی فلزیاب ACE 150

هزینه فلزیاب

شاید بهترین چیز در مورد فلزیاب Ace 150 این باشد که بسیار مقرون به صرفه است. این دستگاه ایده آل برای مبتدیان و علاقه مندان است که با بودجه کم کار می کنند. علی رغم قیمت های مناسب ، این فلزیاب از کیفیت عالی برخوردار است و برای هر سکه ارزش تضمین شده است. ویژگی های بی شمار باعث می شود آن به همان اندازه برخی از فلزیاب های حرفه ای کارآمد باشد. علاوه بر این ، دوام آن به این معنی است که شرایط لازم برای نگهداری کمی وجود دارد و از این رو برای مدت طولانی خدمات بی عیب و نقصی ارائه می دهد.

فلزیاب در نگاه اول ممکن است پیچیده به نظر برسد ، اما هنگام مطالعه دفترچه راهنمای ، آن بسیار آسان است. اجزای مختلف به راحتی قابل پیوستن هستند . دفترچه راهنما همچنین در فهم نحوه استفاده از آن کمک شایانی می کند ، اما پس از یک یا دو جستجو با کنترل ها آشنا می شود.

نتیجه گیری

این فلزیاب بدون شک دستگاهی ایده آل برای مبتدیان و علاقه مندان با تجربه نیز هست. این مقرون به صرفه است و جدیدترین فناوری را برای ارائه تجربه کاربری بی نظیر در اختیار کاربران قرار می دهد. شما با Garrett Ace 150 گشت و گذار در مورد فلزات ، سکه ها و جواهرات با یک زمان جالب و سودمند را تضمین می کنید.

شاید دوست داشته باشید:

فلزیاب PulseScan TDI

فلزیاب PulseScan TDI ساخت کمپانی White آمریکا

فلزیاب PulseScan TDI ساخت کمپانی White کمپانی Whites از سال ۱۹۵۰ در طراحی و ساخت بهترین ردیاب های فلزی در زمینه کاوش طلا و گنج​​، امنیت و صنعت فعالیت می کند. این کمپانی از همان روز های آغازین با بهره گیری از جدیدترین تکنولوژی؛ تحقیقات و توسعه در زمینه انواع سیستم های فلزیابی و گنج یابی به یکی […]

فلزیابXVenture

فلزیابXVenture ساخت کمپانی Whites امریکا

فلزیابXVenture ساخت امریکا کمپانی Whites از سال ۱۹۵۰ در طراحی و ساخت بهترین ردیاب های فلزی در زمینه کاوش طلا و گنج​​، امنیت و صنعت فعالیت می کند. این کمپانی از همان روز های آغازین با بهره گیری از جدیدترین تکنولوژی؛ تحقیقات و توسعه در زمینه انواع سیستم های فلزیابی و گنج یابی به یکی […]

فلزیابEvolution

فلزیابEvolution محصول OKM آلمان

فلزیابEvolution آلمان شرکت OKM یک کمپانی آلمانی در شهر آلتنبورگ است که به تازگی به ساختمان جدید خود نقل مکان کرده که در آن بخش مجزایی برای تست دستگاه های فلزیاب خود توسط مشتریان راه اندازی شده است. این کمپانی دارای بیش از ۲۰ سال سابقه در زمینه طراحی و تجربه انواع فلزیاب، گنج یاب […]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button