نقد و بررسی فلزیاب Ace 250

نقد و بررسی فلزیاب Ace 250

felezyabkerman فلزیاب GARRETT, فلزیاب خارجی , , , , , , , ,

نقد و بررسی فلزیاب Ace 250

فلزیاب Ace 250 یک دستگاه فوق العاده در زمینه فلزیابی است که به خوبی طراحی شده است و به راحتی هدف مد نظر کاربر را تشخیص می دهد. این دستگاه ویژگی های خوبی دارد که به هر کاوشگر گنج در جستجو هایشان کمک می کند. این فلزیاب زمینه جستجو متمرکز تر نسبت به دستگاه های دارای سیم پیچ های گرد را دارد که یک مقدار عالی دارد. برخلاف سایر ردیاب ها ، فلزیاب Ace 250 دارای صفحه نمایش و درک آسان است که کاربر می تواند با آن تعامل داشته باشد.

نقد و بررسی فلزیاب Ace 250

در زیر می خواهیم در مورد برخی از ویژگی های صحبت کنیم که Ace 250 را بسیار عالی کرده است . با ما در ادامه همراه باشید تا اطلاعات بسیار مفیدی را در اختیار شما قرار دهیم .

نقد و بررسی فلزیاب Ace 250
نقد و بررسی فلزیاب Ace 250

امکانات

حالت ها :

فلزیاب Ace 250 از حالت های منحصر به فردی برخوردار است که هنگام کاوش فلزات برای کاربر راحت خواهد بود. ردیاب از ویژگی های منحصر به فردی برخوردار است که آن را از دیگر دستگاه ها جدا می کند. این یک انتخاب عالی برای هر کاوشگر است که به دنبال استفاده از یک فلزیاب می باشد که نتایج کارآمدی را ارائه بدهد. فلزیاب Garret Ace 250 دارای ویژگی صدای زنگ است ، جدا از سه صدای بوق اصلی که هنگام حرکت بر روی اهداف ، هشدار می دهند .

فلزیاب همچنین دارای هشت سطح حساسیت ، پنج الگوی مختلف تفکیک و پنج مورد کاملاً سفارشی است. این امر به اپراتور کنترل کامل را می دهد که چگونه ردیاب نسبت به فلزات مختلف واکنش نشان می دهد.

پیشرفته در تشخیص :

فلزیاب بسیار مناسب است به دلیل اینکه می تواند به راحتی فلز را از زباله شناسایی کند برای اپراتور سودمند خواهد بود. در صورت کاوش بیش از حد آشغال مخلوط شده با فلز ، فلزیاب هر بار فلز را بر روی آزمایش سکه قرار می دهد. این را می توان بر روی صفحه نمایش تأیید کرد که به خوبی طراحی شده و خواندن آن آسان است.

نقد و بررسی فلزیاب Ace 250
نقد و بررسی فلزیاب Ace 250

عمق فلزیاب :

کاوشگران فلزیاب Garret Ace 250 را بسیار مفید می دانند . هیچ کاوشگری مایل به حفاری برای فلز نیست تا زمانی که عمق آن را نداند . این فلزیاب با استفاده از نشانگر عمق ، میزان عمق تقریبی را در اختیار اپراتور قرار می دهد . صفحه نمایش دارای خطوط شناسه هدف گرافیکی در بالا با علائم ضخیم و شفاف است که برای نگاه های سریع مناسب است. یک نشانگر عمق در سمت چپ با دقت بازخورد می دهد که هدف تا چه اندازه عمق دارد. این مواد فلزی را تا عمق ۸ اینچ تشخیص می دهد.

چرا این فلزیاب انتخاب خوبی است؟

آسان برای استفاده :

استفاده از فلزیاب توسط هر کاوشگری که به دنبال تشخیص مواد فلزی زیر سطح زمین است ، آسان است . کاربران مبتدی که به دنبال فلزیابی آسان هستند که با نتایج کارآمد و با قیمت مناسب باشد باید فلزیاب Garret Ace 250 را در نظر بگیرند. ارزان است و خدمات عالی برای تشخیص فلز ارائه می دهد.

مقرون به صرفه برای خرید :

این فلزیاب خدمات مشابه سایر فلزیاب های حرفه ای را ارائه می دهد. این ممکن است معایبی داشته باشد اما دارای مزایای بسیار زیادی می باشد .کاربر به راحتی می‌تواند به کاوش خود با اطمینان خاطر ادامه دهد که جمع‌آوری آن‌ها مثمر ثمر باشد و هزینه‌های متفرقه مربوط به خرید فلزیاب گران را متحمل نشود.

نقد و بررسی فلزیاب Ace 250
نقد و بررسی فلزیاب Ace 250

فلزیاب در اندازه های مناسب عرضه می شود :

در مقایسه با سایر فلزیاب ها ، Ace 250 کوچک است و دارای شافت است که می توان به راحتی آن را تنظیم کرد زیرا بیشتر از حد کافی برای افزایش راحتی یک بزرگسال بالغ می تواند تنظیم شود. همچنین دارای یک کویل جستجو و جعبه کنترل جمع و جور است که به آن احساس قدرتمند می بخشد. وزن آن ۲٫۷ پوند است که در مقایسه با سایر گنج یاب های مورد استفاده اکثر کاوشگران ، یک دسته راحت و بازوی آن را تقویت می کند.

ویژگی های دیگر :

ویژگی های فوق العاده فلزیاب Ace 250 در صدر موارد ذکر شده دارای ویژگی های اضافی دیگری است که در صورت مقایسه با سایر فلزیاب ها ، باعث می شود تا از این ویژگی استفاده کند. فلزیاب دارای باتری طولانی مدت است که میتواند تا ۳۰ ساعت دستگاه را پشتیبانی کند . این اطمینان حاصل می کند که کاوش برای ساعات طولانی در مزرعه نیست و نگران کمبود باتری باشید ، همانطور که در مورد سایر افراد با استفاده از سایر فلزیاب ها وجود دارد. صدای زنگ چهارم باعث می شود که کاوشگران سکه بتوانند سکه هایی را جمع آوری کنند که در صورت استفاده از فلزیابی که نمی تواند اشیاء فلزی کوچکتر را کشف کنند ممکن نیست.

نتیجه گیری

تعداد کمی از مشتریان مزایای استفاده از فلزیاب Ace 250 را درک نکرده اند . اما می توان ابزار را برای نتایج کارآمد تنظیم کرد. جدای از این ، ردیاب Garret Ace 250 کارآمد بوده و برخلاف سایر دستگاه ها بسیار مفید است . بیشتر فلزیاب ها چه مبتدی و چه حرفه ای این موضوع را بسیار مفید می دانند. از آنجا که تمام ویژگی هایی را که یک دستگاه فلزیاب باید با قیمت مناسب داشته باشد را دارد.

شاید دوست داشته باشید:

فلزیاب PulseScan TDI

فلزیاب PulseScan TDI ساخت کمپانی White آمریکا

فلزیاب PulseScan TDI ساخت کمپانی White کمپانی Whites از سال ۱۹۵۰ در طراحی و ساخت بهترین ردیاب های فلزی در زمینه کاوش طلا و گنج​​، امنیت و صنعت فعالیت می کند. این کمپانی از همان روز های آغازین با بهره گیری از جدیدترین تکنولوژی؛ تحقیقات و توسعه در زمینه انواع سیستم های فلزیابی و گنج یابی به یکی […]

فلزیابXVenture

فلزیابXVenture ساخت کمپانی Whites امریکا

فلزیابXVenture ساخت امریکا کمپانی Whites از سال ۱۹۵۰ در طراحی و ساخت بهترین ردیاب های فلزی در زمینه کاوش طلا و گنج​​، امنیت و صنعت فعالیت می کند. این کمپانی از همان روز های آغازین با بهره گیری از جدیدترین تکنولوژی؛ تحقیقات و توسعه در زمینه انواع سیستم های فلزیابی و گنج یابی به یکی […]

فلزیابEvolution

فلزیابEvolution محصول OKM آلمان

فلزیابEvolution آلمان شرکت OKM یک کمپانی آلمانی در شهر آلتنبورگ است که به تازگی به ساختمان جدید خود نقل مکان کرده که در آن بخش مجزایی برای تست دستگاه های فلزیاب خود توسط مشتریان راه اندازی شده است. این کمپانی دارای بیش از ۲۰ سال سابقه در زمینه طراحی و تجربه انواع فلزیاب، گنج یاب […]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button