نقد و بررسی فلزیاب ACE 400

نقد و بررسی فلزیاب ACE 400

felezyabkerman فلزیاب GARRETT, فلزیاب خارجی , , , , , ,

نقد و بررسی فلزیاب ACE 400

آیا به دنبال یک فلزیاب هستید که کارایی فوق العاده ای را از خود نمایش دهد ؟ در این صورت ، فلزیاب Garrett ACE 400 می تواند گزینه مناسبی برای شما باشد. این بررسی را مطالعه نمایید تا بدانید که آیا این دستگاه مناسب برای نیازهای شما است یا خیر.

نقد و بررسی فلزیاب ACE 400

سری ACE بسیار محبوب است و مدل ۴۰۰ از مدل های برتر آن است. دستگاه ACE 400 دارای طیف وسیعی از ویژگی ها از جمله شناسه هدف دیجیتال ، Iron Audio ، تفکیک درجه یک و طراحی سبک است. مانند سایر مدل های ACE ، با قیمت بسیار مناسب نیز در دسترس است.

نقد و بررسی فلزیاب ACE 400
نقد و بررسی فلزیاب ACE 400

طراحی ، ظاهر و نحوه استفاده

فلزیاب Garrett ACE 400 جدیدترین مدل سری ACE است . این فلزیاب دارای فناوری VLF با فرکانس عملیاتی ۱۰kHz است. بنابراین نسبت به اهداف کوچکتر که دارای رسانایی متوسط هستند حساس تر است . همچنین این یک فرکانس عالی برای هماهنگ کردن عمق با حساسیت هنگام کاوش سکه و عتیقه است . اگرچه برای جستجوی طلا طراحی نشده است. ACE 400 یک دستگاه نسبتاً سبک است. با وزن فقط ۲٫۹ پوند (۱٫۳ کیلوگرم) .

این دارای چهار باتری AA است که حدود ۲۵ ساعت زمان جستجو را در اختیار شما قرار می دهد. یک نشانگر سطح باتری مداوم وجود دارد ، که هنگام کار در این زمینه یک ویژگی مفید است.

یک گزینه تنظیم فرکانس نیز وجود دارد. این یک تنظیم جزئی را ارائه می دهد که اگر شما در یک گروه کاوش می کنید مفید می باشد ، به خصوص اگر یک کاوشگر دیگر از همان دستگاه استفاده کند.

نقد و بررسی فلزیاب ACE 400
نقد و بررسی فلزیاب ACE 400

امکانات

ویژگی های صوتی

این دستگاه دارای سیستم صوتی سه تنی است. این بسته به نوع فلز ، سه تن مختلف را منتشر می کند .

Iron Audio و تفکیک

یکی از ویژگی های منحصر به فرد ACE 400 حداقل در مقایسه با سایر مدل های ACE ، سیستم Iron Audio است. این فناوری به شما امکان می دهد سیگنال آهن را فیلتر کنید ، بنابراین می توانید محدوده سیگنال را تنظیم کرده و اهدافی را که توسط آهن پوشانده شده است ، انتخاب کنید. همچنین می تواند به شما در فیلتر کردن “سیگنال های شبح” کمک کند.

Iron Audio همیشه مفید نیست ، این بستگی به شرایط زمینی دارد. اگر زباله های آهنی زیادی وجود دارد ، احتمالاً می خواهید آن را خاموش کنید تا از بمباران سیگنال جلوگیری کنید. برای مناطقی که دارای مقدار زباله کم آهن هستند بسیار عالی است. اگر از حفر اهداف زباله مانند سر های بطری خسته شده اید ، صدای آهنین اطلاعات اضافی در مورد آنچه پیدا کرده اید فراهم می کند و نسبت حفاری “واقعی / ناخواسته” خود را افزایش می دهد.

گذشته از عملکرد صوتی آهن ، کمپانی گرت تعداد قطعات تفکیک آهن را در مقایسه با ACE 250 دو برابر کرده است. اکنون چهار بخش وجود دارد ، بنابراین فلزیاب به طور قابل توجهی در تفکیک زباله های آهنی از اهداف مناسب بهتر است.

شناسه هدف دیجیتال

یک شکایت بزرگ درباره ACE 350 عدم وجود شناسه هدف دیجیتال بود. در حالی که فلزیاب دارای یک عملکرد شناسایی تصویری بود ، که نشان می داد که آیا هدف احتمالاً طلا ، مس ، آهن یا فلز دیگری است ، اما فاقد دقت و وضوح سیستم های عددی است.

برای رفع این مشکل ، شرکت Garrett شناسه هدف دیجیتال را روی ۴۰۰ اضاف کرده است تا به شناسایی بهتر اهداف بالقوه کمک کند. این به صورت یک مقیاس شناسه ۰-۹۹ است که با ارقام بزرگ در مرکز صفحه نمایش داده می شود. اهداف فویل و آهن در انتهای پایین محدوده ثبت می شوند ، در حالی که سکه های بسیار رسانا در مناطق فوقانی ظاهر می شوند.

نقد و بررسی فلزیاب ACE 400
نقد و بررسی فلزیاب ACE 400

بالانس زمین

یکی از بزرگترین اشکالات در سری ACE ، گزینه ای برای تنظیم بالانس زمین از پیش تعیین شده کارخانه نیست. بر خلاف مدل های گران تر ، که هم دارای تنظیم خودکار و دستی بالانس زمین هستند ، باید با تنظیم از پیش تنظیم شده این کار را انجام دهید.

این یک مسئله مهم برای مبتدیان نیست. عدم وجود بالانس زمین بیشتر در شرایط زمین با وجود سطح بالای مواد معدنی مشکل ساز است. اگر قصد دارید به دنبال طلا در شن و ماسه ساحلی مرطوب یا هر مکان دیگری با خاک پر از مواد معدنی کاوش کنید ، ACE 400 عملکرد خوبی را از خود ارائه خواهد داد .

حالت های جستجو

ACE 400 دارای پنج حالت جستجوی از پیش تنظیم شده است (جدا از عملکرد برجسته). اینها هستند:

Zero-Disc : این یک حالت تمام فلز واقعی نیست ، اما هدف مشابهی دارد: کشف هر نوع فلز بدون هیچ گونه تفکیکی. وقتی می خواهید مواردی از فلز را بیابید و یا اینکه سیگنال هدف متناقض باشد می توانید از حالت “صفر-دیسک” استفاده کنید.

جواهرات : حالت “جواهرات” در حالی که مواردی مانند دستبند ، گردنبند و حلقه را هدف قرار می دهد ، اکثر زباله های آهن را فیلتر می کند.

عتیقه ها : بر خلاف حالت “جواهر” ، حالت عتیقه در حالی که اهداف بالقوه کمتری را کشف می کند ، آهن های کوچکتر را از بین می برد. این شامل مواردی است که از برنز ، برنج و سرب ساخته شده است.

سکه : این حالت فویل و سایر موارد زباله معمولی را از بین می برد تا در یافتن سکه های بیشتر به شما کمک کند.

سفارشی : یکی از نکات جالب در مورد ACE 400 این است که به شما امکان می دهد الگوی تفکیک کاوش خود را برنامه ریزی کنید. پس از انتخاب “سفارشی” ، می توانید از دکمه های مثبت / منفی استفاده کنید تا بخش هایی را که نمی خواهید تشخیص دهید حذف کنید. این تنظیمات هنگام خاموش کردن دستگاه ذخیره می شوند.

داشتن یک گزینه سفارشی ، ACE 400 را به یک دستگاه بسیار متنوع تر از مدل هایی که فقط الگوهای تفکیک از پیش تنظیم شده دارند تبدیل می کند. شایان ذکر است که شما می توانید تفکیک در هر یک از حالت ها را تنظیم کنید. اما تنها حالت سفارشی تنظیمات شما را هنگام خاموش بودن دستگاه ذخیره می کند.

کویل جستجوی ضد آب

بسته بندی استاندارد شامل یک کویل جستجوی DD 8.5 x 11 است. این تعادل بسیار خوبی بین حساسیت و عمق ایجاد می کند. چندین سیم پیچ اضافی برای فلزیاب های ACE در دسترس است. ( اطلاعات بیشتر در مورد لوپ فلزیاب )

ویژگی های دیگر

  • ACE 400 شامل عملکردی برای تعیین دقیق اهداف است. من یک پین پینتر اختصاصی را ترجیح می دهم ، اما داشتن گزینه داخلی می تواند مفید باشد. این در مدل های ACE 300 و ACE 250 یافت می شود .
  • هشت بخش تنظیم حساسیت وجود دارد. این به شما امکان می دهد بسته به شرایط زمین ، عمق و حساسیت را تنظیم کنید.
  • مانند همه فلزیاب ها ACE 400 دارای یک شاخص عمق هدف هستند.

کنترل پنل و صفحه نمایش

نقد و بررسی فلزیاب ACE 400
نقد و بررسی فلزیاب ACE 400

اگر قبلاً از فلزیاب های Garrett ACE استفاده کرده اید ، فوراً با دیدن کنترل پنل ۴۰۰ احساس راحتی می کنید.

نکته جالب در مورد نمایشگرهای ACE این است که همه چیز روشن و ساده برای استفاده است. دکمه ها دارای برچسب هستند ، بنابراین برای دسترسی به ویژگی های مختلف دیگر نیازی به ساعت ها حفظ کردن کلمات پیچیده نخواهید داشت. صفحه نمایش همچنین اطلاعات مفیدی را در اختیار شما قرار می دهد .

عملکرد فلزیاب

استفاده از فلزیاب ACE 400 بسیار ساده است. بعد از خواندن کتابچه راهنمای کاربر میدانید که کار با این فلزیاب بسیار آسان است . استفاده از این دستگاه به دلیل دقت بالا ، طراحی سبک و عملکرد عالی بسیار لذت بخش است.

مانند اکثر فلزیاب های گرت ، ACE 400 هنگام تنظیم بر روی حساسیت بالا بسیار با دقت است و در انتخاب اهداف عالی است. حتی وقتی مجبور به کاهش حساسیت هستید ، ACE 400 عملکرد شگفت آور قوی را ارائه می دهد. صدای زنگ متمایز برای سکه ها به راحتی قابل شنیدن است.

در تفکیک اشیاء زباله بسیار عالی است ، بنابراین شما در این محدوده قیمت در مقایسه با بسیاری از فلزیاب های دیگر زمان کمتری صرف حفاری اقلام ناخواسته خواهید کرد.

نقد و بررسی فلزیاب ACE 400
نقد و بررسی فلزیاب ACE 400

کویل جستجوی استاندارد برای جدا کردن اهداف در مناطقی که زباله های زیادی دارند کار خوبی انجام می دهد. همچنین در زمین های خشک عمق مناسبی دارد ، اگرچه برای اهداف کوچک تر ممکن است نیاز به خرید یکی از لوپ های کوچکتر جستجو داشته باشید.

مانند تمام فلزیاب ها ، حداکثر عمق بسته به تنظیمات دستگاه ، کانی سازی زمین ، اندازه هدف و عوامل دیگر متفاوت است. این دستگاه حساسیت بسیار خوبی را برای قیمت ایجاد می کند ، بنابراین انتظار دارید سکه های با اندازه متوسط ​​را تا ۸ اینچ پیدا کنید.

نکته قابل ذکر این است که عدم وجود بالانس زمین باعث می شود ACE 400 برای مناطقی با سطح بالای کانی سازی خاک مناسب نباشد.

نتیجه گیری

گرت برای ساخت فلزیاب های با کیفیت بالا شناخته شده است و ACE 400 نمونه ای عالی است. این یک فلزیاب حساس است که دارای بسیاری از ویژگی های مفید می باشد . ACE 400 دقیق ، سبک و واقعا سرگرم کننده است که می توانید هنگام کاوش سکه ، عتیقه یا جواهرات از آن استفاده کنید. ضمانت ۲۴ ماهه و قیمت عالی از دیگر قابلیت های خوب این فلزیاب است .

بزرگترین مشکل این فلزیاب عدم بالانس زمینی اتوماتیک یا دستی است. به همین دلیل ، من نمی توانم آن را برای کاوش در مناطقی با سطح بالای کانی سازی توصیه کنم. اگر قصد استفاده از آن را در ماسه های مرطوب یا مناطق به شدت معدنی ندارید ، انتخاب خوبی است.

شاید دوست داشته باشید:

فلزیاب PulseScan TDI

فلزیاب PulseScan TDI ساخت کمپانی White آمریکا

فلزیاب PulseScan TDI ساخت کمپانی White کمپانی Whites از سال ۱۹۵۰ در طراحی و ساخت بهترین ردیاب های فلزی در زمینه کاوش طلا و گنج​​، امنیت و صنعت فعالیت می کند. این کمپانی از همان روز های آغازین با بهره گیری از جدیدترین تکنولوژی؛ تحقیقات و توسعه در زمینه انواع سیستم های فلزیابی و گنج یابی به یکی […]

فلزیابXVenture

فلزیابXVenture ساخت کمپانی Whites امریکا

فلزیابXVenture ساخت امریکا کمپانی Whites از سال ۱۹۵۰ در طراحی و ساخت بهترین ردیاب های فلزی در زمینه کاوش طلا و گنج​​، امنیت و صنعت فعالیت می کند. این کمپانی از همان روز های آغازین با بهره گیری از جدیدترین تکنولوژی؛ تحقیقات و توسعه در زمینه انواع سیستم های فلزیابی و گنج یابی به یکی […]

فلزیابEvolution

فلزیابEvolution محصول OKM آلمان

فلزیابEvolution آلمان شرکت OKM یک کمپانی آلمانی در شهر آلتنبورگ است که به تازگی به ساختمان جدید خود نقل مکان کرده که در آن بخش مجزایی برای تست دستگاه های فلزیاب خود توسط مشتریان راه اندازی شده است. این کمپانی دارای بیش از ۲۰ سال سابقه در زمینه طراحی و تجربه انواع فلزیاب، گنج یاب […]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button