نقد و بررسی فلزیاب Garrett Infinium

نقد و بررسی فلزیاب Garrett Infinium

felezyabkerman فلزیاب GARRETT, فلزیاب خارجی , , , , , , , ,

نقد و بررسی فلزیاب Garrett Infinium

اولین انتخاب ما برای بهترین فلزیاب زیر آب ، Garrett Infinium است. این دستگاه برای کاوش گنج های با ارزش مناسب می باشد .

نقد و بررسی فلزیاب Garrett Infinium

ما به دلیل تنوع ویژگی هایی که در آن قرار دارد ، زمان خوبی را برای بررسی این مدل خاص داشتیم . برای یادگیری این محصول چیزهای زیادی وجود دارد و در اینجا فقط برخی از کارهایی است که آن ها را بررسی کرده ایم .

نقد و بررسی فلزیاب Garrett Infinium
نقد و بررسی فلزیاب Garrett Infinium

مشخصات فلزیاب Garrett Infinium

ما همیشه دوست داریم با دیدن ویژگی های اصلی محصولاتی که در حال بررسی آنها هستیم ، یک فلزیاب را انتخاب و خریداری کنیم . این فلزیاب ویژگی های بسیاری دارد که ما را جذب خود کرده است . نکته اول اینکه این دستگاه دارای لوپ کاوش کنسانتره ضد آب است . ویژگی مهم بعدی ، فلزیاب Garrett Infinium برای شناسایی فلزات در آب تازه و نمکی طراحی شده است . برخی از فلزیاب ها فقط برای آب شیرین مناسب هستند ، بنابراین این یک قابلیت مهم است .

این مدل همچنین از هدفون برای استفاده در زیر آب بهره می برد. القاء پالس با برد کامل یکی دیگر از ویژگی های عالی این محصول است. با استفاده از این ویژگی ، می توانید حتی فلزی را که در اعماق ماسه ها دفن شده اند ، پیدا کنید. این یک فلزیاب ضد آب عالی برای یافتن سکه ، گنج و فلزات گران بها در زمین ، در آب تازه و نمکی است. همچنین وزن این فلزیاب ۹٫۴ پوند است .

نقد و بررسی فلزیاب Garrett Infinium
نقد و بررسی فلزیاب Garrett Infinium

ویژگی ها :

اکنون بیایید برخی از مهمترین مزایایی را که می توانید از این دستگاه انتظار داشته باشید در صورت انتخاب Garrett Infinium به عنوان فلزیاب ضد آب خود ، مرور کنیم .

  •  لوپ ضد آب و فناوری القای پالس این دستگاه را به یک فلزیاب بسیار دقیق و رضایت بخش تبدیل می کند زیرا می تواند انواع مختلفی از گنج ها را پیدا کند.
  • این دستگاه همچنین به عنوان یک طلایاب زیر آب عمل می کند .
  • این فلزیاب بسیار مقاوم در زیر آب است که انتظار میرود بتوانید از آن سال ها استفاده نمایید .

مزایا و معایب

در حالی که چیزهای زیادی وجود دارد که ما در مورد فلزیاب Infinium دوست داریم ، اما مواردی وجود دارد که می توانند بهتر باشند. در اینجا جوانب مثبت و منفی این فلزیاب ضد آّب ذکر شده است :

مزایا :

  • تطبیق پذیری این دستگاه از آنجایی که قابل استفاده در زمین ، در آب تازه و نمکی است ، بسیار عالی است.
  • استفاده از این محصول با اطمینان کمتر از ۲۰۰ اینچ در زیر اقیانوس ، و آن برای تشخیص فلز دراطراف کشتی می تواند ایده آل کند.
  • این یک مدل بسیار حساس است و فکر می کنیم برای یافتن طلا در زیر دریا بهترین است .

معایب :

  • ما دریافتیم که این مدل برای عملکرد در مناطقی که برق زیادی در آن استفاده می شود یا در نزدیکی برج های تلفن همراه می باشد ایده آل نیست.
نقد و بررسی فلزیاب Garrett Infinium
نقد و بررسی فلزیاب Garrett Infinium

نتیجه گیری

این فلزیاب جز بهترین فلزیاب های ضد آب می باشد و مناسب برای افرادی است که میخواهند در زیر آب اهداف احتمالی خود را کاوش کنند . همچنین این فلزیاب در زمینه فلزیابی طرفداران بسیار زیادی دارد .

شاید دوست داشته باشید:

فلزیاب PulseScan TDI

فلزیاب PulseScan TDI ساخت کمپانی White آمریکا

فلزیاب PulseScan TDI ساخت کمپانی White کمپانی Whites از سال ۱۹۵۰ در طراحی و ساخت بهترین ردیاب های فلزی در زمینه کاوش طلا و گنج​​، امنیت و صنعت فعالیت می کند. این کمپانی از همان روز های آغازین با بهره گیری از جدیدترین تکنولوژی؛ تحقیقات و توسعه در زمینه انواع سیستم های فلزیابی و گنج یابی به یکی […]

فلزیابXVenture

فلزیابXVenture ساخت کمپانی Whites امریکا

فلزیابXVenture ساخت امریکا کمپانی Whites از سال ۱۹۵۰ در طراحی و ساخت بهترین ردیاب های فلزی در زمینه کاوش طلا و گنج​​، امنیت و صنعت فعالیت می کند. این کمپانی از همان روز های آغازین با بهره گیری از جدیدترین تکنولوژی؛ تحقیقات و توسعه در زمینه انواع سیستم های فلزیابی و گنج یابی به یکی […]

فلزیابEvolution

فلزیابEvolution محصول OKM آلمان

فلزیابEvolution آلمان شرکت OKM یک کمپانی آلمانی در شهر آلتنبورگ است که به تازگی به ساختمان جدید خود نقل مکان کرده که در آن بخش مجزایی برای تست دستگاه های فلزیاب خود توسط مشتریان راه اندازی شده است. این کمپانی دارای بیش از ۲۰ سال سابقه در زمینه طراحی و تجربه انواع فلزیاب، گنج یاب […]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button