نقد و بررسی فلزیاب GO-FIND 40

نقد و بررسی فلزیاب GO-FIND 40

felezyabkerman فلزیاب MINELAB, فلزیاب خارجی , , , , , , ,

نقد و بررسی فلزیاب GO-FIND 40

کمپانی Minelab در حال تولید بهترین فلزیاب ها است. خوب است که به ارزیابی برخی از محصولات آنها فکر کنید تا ببینید که چه کاری می توانند انجام دهند و چگونه می توانند به شما در کاوش عتیقه و سکه کمک کنند.

نقد و بررسی فلزیاب GO-FIND 40

هنگام خرید فلزیاب ، می خواهید بدانید که آیا این می تواند سکه را کاوش کند ، اهداف را با دقت تشخیص دهد. همچنین یادگیری و کارکرد آن باید آسان باشد. بیایید مناسب بودن Minelab Go Find 40 را به عنوان یک فلزیاب مبتدی خوب بررسی کنیم.

نقد و بررسی فلزیاب GO-FIND 40
نقد و بررسی فلزیاب GO-FIND 40

ویژگی های فلزیاب Minelab GO-FIND 40

برنامه Go Find Smartphone :

اکنون می توانید از یک برنامه تلفن هوشمند برای کنترل فلزیاب خود استفاده کنید. این در مورد خود برنامه فقط در هر مشاهده نیست بلکه آنچه انجام می دهد. به علامت شناسایی سکه که ارائه می دهد نگاه کنید! می توانید با استفاده از صفحه نمایش رنگی گنج ، یافته های خود را به سرعت شناسایی کنید. برقراری ارتباط با فلزیاب خود و ذخیره تنظیمات موقعیت مکانی شما ، به ویژه در نقشه های google ، آسان است.

کویل ۱۰ اینچ mono loop :

کویل جستجو فلزیاب Minelab GO-FIND 40 بسیار حساس است و می تواند در آب غوطه ور برای یافتن فلزات باشد. این کویل را می توانید در خاک مرطوب و شن و ماسه خشک ساحل استفاده کنید. شما می توانید مکان ها را بی وقفه برای یافتن گنجینه ای بیش از آنچه فکر می کنید کاوش کنید . ( اطلاعات بیشتر در مورد لوپ فلزیاب )

آیکون های تصویری زیبا برای شناسایی هدف :

با استفاده از Go Find 40 ، می توانید نوع فلزی را که قبل از حفاری کشف کرده اید با استفاده از شناسایی آیکون مشخص کنید . فلاشهای خاصی برای نشان دادن فلزات مختلف وجود دارد. به عنوان مثال ، اگر LED های سبز وجود داشته باشد ، نشان می دهد فلزات غیر آهنی مانند نقره و طلا یافت شده اند. از طرف دیگر ، تشخیص سیگنال های آهن از LED های قرمز است.

این باعث می شود شناسایی هدف شما به یک کار لذت بخش تبدیل شود. تفکیک در چهار سطح است. آهن ، حلقه ، فویل و سکه . این فلزیاب دارای یک LCD بزرگ است که به شما در مشاهده دقیق سیگنال های بصری روی صفحه کمک می کند.

نقد و بررسی فلزیاب GO-FIND 40
نقد و بررسی فلزیاب GO-FIND 40

بالانس زمین خودکار :

این ویژگی به حذف مواد معدنی خاک می پردازد که به منظور افزایش دقت در تشخیص عمق فلزیاب است. این قابلیت خاک بسیار قلیایی را خنثی می کند از این رو تشخیص عمق بیشتر را آسان می کند. همچنین ، یک نماد نشانگر عمق وجود دارد که به شما امکان می دهد عمق تقریبی اهداف خود را بدانید . این قابلیت به شما کمک می کند تا به خوبی آماده شوید تا بدین ترتیب هر قسمت از حیاط خود را بیهوده حفر نکنید .

تشخیص فلز با سه صدای هشدار :

این فلزیاب دارای سه صدای صوتی مختلف است که بیانگر شناسایی سه نوع فلز است. صدای کم همیشه دلالت بر این دارد که آهن شناسایی شده است ، در حالی که زنگ های میان رده سیگنال فلزات کم ارزش را دارند. زنگ های بالا نشان دهنده فلزات با ارزش مانند طلا می باشد .

مزایا و معایب

مزایا :

 • یادگیری و استفاده از آن آسان است. همراه با کتابچه راهنما و دستورالعمل های ساده ای دارد.
 • هنگامی که شما کاوش می کنید ، سبک و بسیار ساده است.
 • دستگاه در هر دو خاک شنی و خاک رس عملکرد خوبی دارد بدون اینکه تفاوت زیادی در بازده نشان دهد.
 • دستگاه بسیار متنوع است. هر کس می تواند از آن استفاده کند – حتی پسر ده ساله یا مادر بزرگ شما نیز می تواند از آن استفاده کند.

معایب :

 • تغییر فرکانس وجود ندارد.
نقد و بررسی فلزیاب GO-FIND 40
نقد و بررسی فلزیاب GO-FIND 40

ویژگی ها

 • برنامه Go Find Smartphone
 • یک کویل بزرگ غوطه ور ۱۰ اینچی
 • بالانس زمین خودکار
 • اتصال USB
 • شناسایی سه تنی
 • آیکون های تصویری زیبا برای شناسایی هدف

سوالات متداول :

سوال : آیا فلزیاب کاربر پسند است؟
پاسخ : استفاده از این فلزیاب آسان است. مراحل یادگیری آن بسیار راحت است سالمندان و جوانان می تواند از آن استفاده کند. تجربه کاربر هنگام استفاده از این دستگاه مهم نیست.

سوال : آیا فلزیاب دارای اتصال بلوتوث است؟
پاسخ: بله اما اجباری نیست که از آن برای کارکرد دستگاه استفاده کنید.

نتیجه گیری

بدیهی است؛ شما عاشق کاوش طلا ، نقره و سایر فلزات ارزشمند هستید. همچنین می توانید کاوش سکه و عتیقه را امتحان کنید. فلزیاب ۴۰ Minelab Go Find می تواند کمک واقعی کند. توجه داشته باشید که می تواند اشیاء با ابعاد کوچک را تا عمق ۷ اینچ تشخیص دهد. این یک دستگاه همه کاره برای استفاده است.

بدون تردید ، شما نمی توانید به ماهیت ارگونومیک فلزیاب توجه نکنید. دارای یک صفحه نمایش تصویری باورنکردنی هم از نظر هویت و هم برای نشانه های عمق است. فلزیاب حامل وزن سبکی است و دارای حساسیت و کنترل تفکیک بسیار عالی است. به یاد داشته باشید ، این دستگاه دارای یک اتصال USB و یک برنامه هوشمند است.

شاید دوست داشته باشید:

فلزیاب PulseScan TDI

فلزیاب PulseScan TDI ساخت کمپانی White آمریکا

فلزیاب PulseScan TDI ساخت کمپانی White کمپانی Whites از سال ۱۹۵۰ در طراحی و ساخت بهترین ردیاب های فلزی در زمینه کاوش طلا و گنج​​، امنیت و صنعت فعالیت می کند. این کمپانی از همان روز های آغازین با بهره گیری از جدیدترین تکنولوژی؛ تحقیقات و توسعه در زمینه انواع سیستم های فلزیابی و گنج یابی به یکی […]

فلزیابXVenture

فلزیابXVenture ساخت کمپانی Whites امریکا

فلزیابXVenture ساخت امریکا کمپانی Whites از سال ۱۹۵۰ در طراحی و ساخت بهترین ردیاب های فلزی در زمینه کاوش طلا و گنج​​، امنیت و صنعت فعالیت می کند. این کمپانی از همان روز های آغازین با بهره گیری از جدیدترین تکنولوژی؛ تحقیقات و توسعه در زمینه انواع سیستم های فلزیابی و گنج یابی به یکی […]

فلزیابEvolution

فلزیابEvolution محصول OKM آلمان

فلزیابEvolution آلمان شرکت OKM یک کمپانی آلمانی در شهر آلتنبورگ است که به تازگی به ساختمان جدید خود نقل مکان کرده که در آن بخش مجزایی برای تست دستگاه های فلزیاب خود توسط مشتریان راه اندازی شده است. این کمپانی دارای بیش از ۲۰ سال سابقه در زمینه طراحی و تجربه انواع فلزیاب، گنج یاب […]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button