نقد و بررسی فلزیاب Teknetics Digitek

نقد و بررسی فلزیاب Teknetics Digitek

felezyabi فلزیاب Teknetics, فلزیاب خارجی , , , , , , ,

نقد و بررسی فلزیاب Teknetics Digitek

این فلزیاب یکی از دستگاه های عالی کمپانی Teknetics می باشد که جزء بهترین فلزیاب های مبتدی است و هواداران بسیاری را به خود جذب نموده است .

نقد و بررسی فلزیاب Teknetics Digitek

فلزیاب Teknetic Digitek با استفاده از قابلیت ها و رابط کاربری بسیار آسان ، یک فلزیاب همه کاره است که فرزند شما میتواند از آن استفاده نماید . در حالی که این برای نوجوانان ساخته شده است ، کودک خردسال نه سال نیز می تواند از این فلزیاب استفاده کند. علاوه بر این با ویژگی های مفیدی که سرگرمی کاوش فلز را لذت بخش می کند ، با قیمتی مناسب در دسترس است.

نقد و بررسی فلزیاب Teknetics Digitek
نقد و بررسی فلزیاب Teknetics Digitek

ویژگی های کلیدی

خصوصیات پیشرفته

خوب ، تعجب آور است که بسیاری از ویژگی های برتر را در یک دستگاه مانند این فلزیاب پیدا کنید. برای شروع ، این مدل یک فلزیاب VLF است ، با فرکانس مناسب ۷٫۶۹ کیلوهرتز ، که در هنگام مراجعه به عتیقه ، و کاوش سکه کار بسیار خوبی را انجام می دهد. در مرحله دوم ، این مدل از یک کویل جستجوی متمرکز هفت اینچی برخوردار است که ضد آب است ( اطلاعات بیشتر در مورد لوپ فلزیاب ). این به شما امکان می دهد اهداف را در زمین های خشک و خیس کاوش کنید. علاوه بر این ، دارای یک نشانگر عمق است که به طور کامل قابل برنامه ریزی است برای کشف اشیاء بزرگ دفن شده در ۲ فوت و عمق ۸ سانتیمتر.

حساسیت قابل تنظیم

فلزیاب Digitek با سرعت و دقت قابل تنظیم است. حساسیت قابل تنظیم در افزایش دقت هنگام سکه ، جواهرات و کاوش عتیقه ها نقش اساسی دارد. با سفارشی سازی ویژگی ها ، میزان موفقیت در شما افزایش می یابد و این امکان را به کودک می دهد تا دقیقاً آنچه را که لازم است پیدا کند. یکی دیگر از ویژگی های عالی که با این فلزیاب به وجود می آید ، یک کنترل پنل شیک و در عین حال ساده است. در کنار اطمینان از سهولت کنترل ، کنترل پنل شیک دارای تمام ویژگی هایی است که به خوبی ذکر شده و درک و استفاده از آن را آسان می کند. در حالی که این واحد دارای تنظیمات بالانس دستی نیست ، اما در هر شرایطی عملکرد خوبی دارد.

این دستگاه هنگام کاوش عتیقه در مناطق زباله و همچنین خاک های معدنی بالا از انتظار شما فراتر می رود. به لطف حساسیت قابل تنظیم ، این واحد می تواند سکه کوچکی را کشف کند که تا هشت اینچ در زیر زمین دفن شده است.

نقد و بررسی فلزیاب Teknetics Digitek
نقد و بررسی فلزیاب Teknetics Digitek

تفکیک قابل تنظیم

برای از بین بردن موارد اضافی در حین کاوش ، این فلزیاب از تفکیک های گوناگون استفاده می کند تا اطمینان حاصل کند که تنها آنچه را که لازم دارید حفر می کنید. برای شروع ، این دستگاه دارای ۹ دسته شناسه هدف است. همچنین با شماره شناسه هدف ۰-۹۹ همراه است. این به شما امکان می دهد قبل از حفاری هدف خود را شناسایی کنید. در مرحله بعد ، این واحد دارای سه صدای هشدار است که به شما امکان می دهد فلزات مختلف را شناسایی کنید. این موارد شامل صدای کم ، میانه و صدای بلند است.

بالانس زمین از پیش تنظیم شده

با استفاده از این ویژگی ، می توانید در هر زمینی کاوش خود را انجام دهید . این که آیا شما عاشق جستجوی گنج در سواحل ، مناطق مرطوب و یا مناطق پر از زباله هستید ، این ویژگی میزان موفقیت شما را بالا می برد. بالانس از پیش تعیین شده سیگنال های نادرست را حذف می کند ، به شما امکان می دهد فلزات اضافی را حذف کنید و  هدف خود را بدست آورید.

مشخصات فنی

  • وزن: ۳٫۹ پوند
  • گارانتی: ضمانت محدود
  • ضد آب : بله ، کویل در زیر آب قرار میگیرد

نتیجه گیری

این مدل را به افرادی که به دنبال انتخابی مناسب برای بچه های خود هستند ، توصیه می کنیم. این محصول از ویژگی های بسیار خوبی برخوردار است که به شما امکان می دهد برای جواهرات ، سکه ها و عتیقه ها در خشکی و زمین مرطوب کاوش کنید. تنها اشکال قابل توجهی که در این مدل پیدا کردیم این است که در آب قابل فرو رفتن نیست. بنابراین ، اگر به دنبال مدلی برای جستجوی عتیقه ها در اعماق آب هستید ، ممکن است این مدل برای شما ایده آل نباشد. در کل ، این یک انتخاب چشمگیر برای کاوشگران جوان است.

شاید دوست داشته باشید:

نقد و بررسی فلزیاب GO-FIND 40

نقد و بررسی فلزیاب GO-FIND 40

نقد و بررسی فلزیاب GO-FIND 40 کمپانی Minelab در حال تولید بهترین فلزیاب ها است. خوب است که به ارزیابی برخی از محصولات آنها فکر کنید تا ببینید که چه کاری می توانند انجام دهند و چگونه می توانند به شما در کاوش عتیقه و سکه کمک کنند.

نقد و بررسی فلزیاب Spectra VX3

نقد و بررسی فلزیاب Spectra VX3

نقد و بررسی فلزیاب Spectra VX3 اکنون بیش از پنج دهه است که کمپانی White’s در حال تولید محصولات درجه یک است و موفق به ساخت محصولات فوق العاده ای شده است . این شرکت تمام تلاش خود را برای اطمینان از رضایت مشتری های خود انجام داده است.

نقد و بررسی فلزیاب ACE 200i

نقد و بررسی فلزیاب ACE 200i

نقد و بررسی فلزیاب ACE 200i فلزیاب ACE 200i سری جدید ACE کمپانی Garrett است. این دستگاه در سال ۲۰۱۶ منتشر شد و تعداد بسیاری از کاربران در زمینه فلزیابی را به خود جذب کرد .

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

6 + 17 =

Call Now Button