نقد و بررسی فلزیاب Teknetics Digitek

نقد و بررسی فلزیاب Teknetics Digitek

felezyabkerman فلزیاب Teknetics, فلزیاب خارجی , , , , , , ,

نقد و بررسی فلزیاب Teknetics Digitek

این فلزیاب یکی از دستگاه های عالی کمپانی Teknetics می باشد که جزء بهترین فلزیاب های مبتدی است و هواداران بسیاری را به خود جذب نموده است .

نقد و بررسی فلزیاب Teknetics Digitek

فلزیاب Teknetic Digitek با استفاده از قابلیت ها و رابط کاربری بسیار آسان ، یک فلزیاب همه کاره است که فرزند شما میتواند از آن استفاده نماید . در حالی که این برای نوجوانان ساخته شده است ، کودک خردسال نه سال نیز می تواند از این فلزیاب استفاده کند. علاوه بر این با ویژگی های مفیدی که سرگرمی کاوش فلز را لذت بخش می کند ، با قیمتی مناسب در دسترس است.

نقد و بررسی فلزیاب Teknetics Digitek
نقد و بررسی فلزیاب Teknetics Digitek

ویژگی های کلیدی

خصوصیات پیشرفته

خوب ، تعجب آور است که بسیاری از ویژگی های برتر را در یک دستگاه مانند این فلزیاب پیدا کنید. برای شروع ، این مدل یک فلزیاب VLF است ، با فرکانس مناسب ۷٫۶۹ کیلوهرتز ، که در هنگام مراجعه به عتیقه ، و کاوش سکه کار بسیار خوبی را انجام می دهد. در مرحله دوم ، این مدل از یک کویل جستجوی متمرکز هفت اینچی برخوردار است که ضد آب است ( اطلاعات بیشتر در مورد لوپ فلزیاب ). این به شما امکان می دهد اهداف را در زمین های خشک و خیس کاوش کنید. علاوه بر این ، دارای یک نشانگر عمق است که به طور کامل قابل برنامه ریزی است برای کشف اشیاء بزرگ دفن شده در ۲ فوت و عمق ۸ سانتیمتر.

حساسیت قابل تنظیم

فلزیاب Digitek با سرعت و دقت قابل تنظیم است. حساسیت قابل تنظیم در افزایش دقت هنگام سکه ، جواهرات و کاوش عتیقه ها نقش اساسی دارد. با سفارشی سازی ویژگی ها ، میزان موفقیت در شما افزایش می یابد و این امکان را به کودک می دهد تا دقیقاً آنچه را که لازم است پیدا کند. یکی دیگر از ویژگی های عالی که با این فلزیاب به وجود می آید ، یک کنترل پنل شیک و در عین حال ساده است. در کنار اطمینان از سهولت کنترل ، کنترل پنل شیک دارای تمام ویژگی هایی است که به خوبی ذکر شده و درک و استفاده از آن را آسان می کند. در حالی که این واحد دارای تنظیمات بالانس دستی نیست ، اما در هر شرایطی عملکرد خوبی دارد.

این دستگاه هنگام کاوش عتیقه در مناطق زباله و همچنین خاک های معدنی بالا از انتظار شما فراتر می رود. به لطف حساسیت قابل تنظیم ، این واحد می تواند سکه کوچکی را کشف کند که تا هشت اینچ در زیر زمین دفن شده است.

نقد و بررسی فلزیاب Teknetics Digitek
نقد و بررسی فلزیاب Teknetics Digitek

تفکیک قابل تنظیم

برای از بین بردن موارد اضافی در حین کاوش ، این فلزیاب از تفکیک های گوناگون استفاده می کند تا اطمینان حاصل کند که تنها آنچه را که لازم دارید حفر می کنید. برای شروع ، این دستگاه دارای ۹ دسته شناسه هدف است. همچنین با شماره شناسه هدف ۰-۹۹ همراه است. این به شما امکان می دهد قبل از حفاری هدف خود را شناسایی کنید. در مرحله بعد ، این واحد دارای سه صدای هشدار است که به شما امکان می دهد فلزات مختلف را شناسایی کنید. این موارد شامل صدای کم ، میانه و صدای بلند است.

بالانس زمین از پیش تنظیم شده

با استفاده از این ویژگی ، می توانید در هر زمینی کاوش خود را انجام دهید . این که آیا شما عاشق جستجوی گنج در سواحل ، مناطق مرطوب و یا مناطق پر از زباله هستید ، این ویژگی میزان موفقیت شما را بالا می برد. بالانس از پیش تعیین شده سیگنال های نادرست را حذف می کند ، به شما امکان می دهد فلزات اضافی را حذف کنید و  هدف خود را بدست آورید.

مشخصات فنی

  • وزن: ۳٫۹ پوند
  • گارانتی: ضمانت محدود
  • ضد آب : بله ، کویل در زیر آب قرار میگیرد

نتیجه گیری

این مدل را به افرادی که به دنبال انتخابی مناسب برای بچه های خود هستند ، توصیه می کنیم. این محصول از ویژگی های بسیار خوبی برخوردار است که به شما امکان می دهد برای جواهرات ، سکه ها و عتیقه ها در خشکی و زمین مرطوب کاوش کنید. تنها اشکال قابل توجهی که در این مدل پیدا کردیم این است که در آب قابل فرو رفتن نیست. بنابراین ، اگر به دنبال مدلی برای جستجوی عتیقه ها در اعماق آب هستید ، ممکن است این مدل برای شما ایده آل نباشد. در کل ، این یک انتخاب چشمگیر برای کاوشگران جوان است.

شاید دوست داشته باشید:

فلزیاب PulseScan TDI

فلزیاب PulseScan TDI ساخت کمپانی White آمریکا

فلزیاب PulseScan TDI ساخت کمپانی White کمپانی Whites از سال ۱۹۵۰ در طراحی و ساخت بهترین ردیاب های فلزی در زمینه کاوش طلا و گنج​​، امنیت و صنعت فعالیت می کند. این کمپانی از همان روز های آغازین با بهره گیری از جدیدترین تکنولوژی؛ تحقیقات و توسعه در زمینه انواع سیستم های فلزیابی و گنج یابی به یکی […]

فلزیابXVenture

فلزیابXVenture ساخت کمپانی Whites امریکا

فلزیابXVenture ساخت امریکا کمپانی Whites از سال ۱۹۵۰ در طراحی و ساخت بهترین ردیاب های فلزی در زمینه کاوش طلا و گنج​​، امنیت و صنعت فعالیت می کند. این کمپانی از همان روز های آغازین با بهره گیری از جدیدترین تکنولوژی؛ تحقیقات و توسعه در زمینه انواع سیستم های فلزیابی و گنج یابی به یکی […]

فلزیابEvolution

فلزیابEvolution محصول OKM آلمان

فلزیابEvolution آلمان شرکت OKM یک کمپانی آلمانی در شهر آلتنبورگ است که به تازگی به ساختمان جدید خود نقل مکان کرده که در آن بخش مجزایی برای تست دستگاه های فلزیاب خود توسط مشتریان راه اندازی شده است. این کمپانی دارای بیش از ۲۰ سال سابقه در زمینه طراحی و تجربه انواع فلزیاب، گنج یاب […]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button