گنج یاب چند کاره چیست و چه فوایدی دارد ؟

گنج یاب چند کاره

felezyabtorki مقالات فلزیاب , , , , , , , , , ,

گنج یاب چند کاره

مدت زمانی است که با عناوینی مانند دستگاه گنج یاب حرفه ای، فلزیاب اصل و مواردی مانند این مواجه شده ایم اما واقعا این دستگاه ها چه چیزی هستند و چه کاربردی دارند. این روز ها همه چیز رو به سمت ماشینی شدن می رود و هر روزه با ساخت دستگاه های زیادی مواجه می شویم. دستگاه های گنج یاب نیز از همین قبیل سازه های بشر هستند که به جهت راحتی و سرعت بخشیدن و افزایش دقت در کاوش های کاوشگران طراحی و ساخته می شوند. در این پست قصد معرفی گنج یاب های چند کاره را داریم، با ما همراه باشید تا این دستگاه ها را با هم بیشتر بشناسیم.

گنج یاب چند کاره و فواید آن

دستگاه های گنج یاب به دلیل تواناییشان در کشف اهداف در زیر زمین بسیار مورد استقبال قرار گرفته اند. در گذشته گنج یابی سنتی دارای مشقت ها و سختی های فراوانی بوده است، جدا از این مسئله که اکثر یافته های کاوشگران در آن زمان ها به صورت تصادفی بوده است، مکان هایی که یقین داشته اند دفینه وجود دارد را باید به طور کامل حفاری می کردند که گاهی اوقات مساحت زیادی را نیز شامل می شده است به همین جهت بسیار زمان بر و طاقت فرسا بوده و هزینه های زیادی را متحمل می شده است. یکی از مهم ترین فواید گنج یاب های چند کاره سهولت در این امر بوده و باعث شده تا کاوش ها بسیار راحت تر و سریع تر از گذشته صورت پذیرد.

گنج یاب چند کاره
gold-detector

قابلیت های گنج یاب ها

دستگاه های فلزیاب و گنج یاب های حرفه ای دارای قابلیت های زیادی هستند و به همین علت بعضا مشاهده می شود که صفت چند کاره نیز به آنها داده می شود که به همین دلیل می باشد. در زیر به برخی از قابلیت های مهم و اساسی این ابزار های کاربری اشاره می کنیم.

قابلیت تفکیک

یکی از مهم ترین ویژگی های دستگاه های گنج یاب اورجینال قدرت تفکیک آنهاست که این دستگاه ها را قادر می سازد تا در مکان هایی که دارای چندین اهداف ارزشمند و غیر ارزشمند دفن شده هستند، اهداف منتخب شما را شناسایی و مشخص کنند.

قابلیت نقطه زنی

اکثر دستگاه ها فقط قادرند تا یک محدوده کلی از هدف را در زیر زمین مشخص کنند که در این صورت شما باید مکان زیادی را حفاری کنید تا به هدف خود برسید اما فلزیاب های حرفه ای و اصل که از ویژگی نقطه زنی بهره می برند قادرند تا مکان دقیق هدف را مشخص کنند و اینگونه شما از حفاری های بی مورد بی نیاز شده و دقیقا مکان هدف را حفاری کنید.

حساسیت قابل تنظیم

همانطور که می دانید گنج یاب های معمولی به یک اندازه به فلزات حساس هستند و در مکان های شلوغ و دارای آلودگی و در عمق های بالا با ضعف حساسیت خود قادر نخواهند بود تا عملکرد صحیحی داشته باشند و بتوانند فلز را سنس کنند، اما دستگاه های گنج یاب اصل و چند کاره با قابلیت تنظیم حساسیت قادرند تا در تمامی عمق ها بدون کاستی در عملکرد خود اهداف را شناسایی کنند.

قابلیت حذف سیگنال های مزاحم

یکی دیگر از قابلیت های دستگاه های حرفه ای ویژگی حذف سیگنال های مزاحم است. همانطور که می دانید خاک ایران یکی از معدنی ترین خاک های جهان است که دارای املاح معدنی بسیار زیادی می باشند از این رو اکثر دستگاه ها با دریافت سیگنال های مزاحم از طرف این املاح دچار خطا شده و عملکرد صحیحی ندارند. اما دستگاه های حرفه ای با حذف این سیگنال های مزاحم بدون افت عملکرد، اهداف شما را شناسایی خواهند کرد.

تلفن تماس : ۰۹۹۱۷۵۷۹۰۳۰ _ ۰۹۹۱۷۵۷۹۰۲۰

شاید دوست داشته باشید:

گنج یاب ارزان آمریکایی

گنج یاب ارزان آمریکایی

گنج یاب ارزان آمریکایی دستگاه های گنج یاب همواره یکی از اولین لوازم ضروری برای کاوش و یافتن اهداف دفن شده در دل زمین است که امروزه با نام دفینه معرفی و شناخته می شوند. این دستگاه ها دارای قابلیت های زیادی هستند که باعث می شوند یافتن اهداف و شناسایی آنها بسیار راحت شود […]

گنج یاب حرفه ای خارجی

گنج یاب حرفه ای خارجی

گنج یاب حرفه ای خارجی این روزها تقاضا برای انواع دستگاه های گنج یاب بسیار زیاد است و کاربران بسیاری با استفاده از این دستگاه ها به کاوش می پردازند تا شانس موفقیت خود را افزایش دهند و بتوانند سریع تر به اهداف خود دست یابند و از حفاری های بی مورد جلوگیری کنند. به […]

خرید گنج یاب ارزان قیمت

خرید گنج یاب ارزان قیمت

خرید گنج یاب ارزان قیمت دستگاه های گنج یاب حرفه ای به دلیل نوسانات لحظه ای نرخ ارز و تحریم های گوناگون دارای قیمت های بالایی هستند و بازار این دستگاه ها دارای تغییرات قیمتی بسیاری هستند. همانطور که می دانید تحریم ها باعث بی ارزش شدن پول ملی شده است و در کنار این […]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button